Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Lietuvos valstybės atkūrimo diena Širvintose

Lietuvos valstybės atkūrimo diena Širvintose prasidėjo mišiomis Širvintų šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje. Po mišių, Širvintų mišrus choras “Dermė” parapijiečiams sugiedojo “Lietuva brangi”, Vergų chorą iš Dž. Verdžio operos “Nabukas” ir “Dėl tos dainos”, kuriai žodžius parašė šviesaus atminimo poetas Justinas Marcinkevičius, lygiai prieš trejus metus, vasario 16 d., išėjęs Anapilin.

Iškart po mišių širvintiškiai rinkosi kultūros centro salėje, kur visų laukė gausus miesto saviveiklininkų būrys. Renginio vedantieji priminė susirinkusiesiems kaip skambėjo Lietuvos nepriklausomybės aktas, kurį 1918 m. vasario 16 d. pasirašė 20 tuometės Lietuvos Tarybos narių. Sveikinimo žodį tarė Širvintų meras Vincas Jasiukevičius. Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Elena Davidavičienė paskelbė šių metų Igno Šeiniaus premijos laureatus, kuriais tapo Širvintų meno mokyklos direktorius Gintaras Pauliukonis, vasario 16 d. švenčiantis ir savo gimtadienį, bei Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro folkloro ansamblis „Gojus“. Gintarui Pauliukoniui premija skirta už etninės kultūros ir tradicijų puoselėjimą, švietėjišką ir kūrybinę veiklą, Širvintų krašto garsinimą Lietuvoje ir už jos ribų. Folkloro ansambliui „Gojus“ premija skirta už reikšmingą etninės kultūros ir tradicijų puoselėjimą, Širvintų krašto kultūros garsinimą. Laureatus sveikino gausus sveikintojų būrys, Gintarui Pauliukoniui, gimtadienio proga, skambėjo “Ilgiausių metų”.

Susirinkusiems koncertavo gausus miesto saviveiklininkų būrys: šoko folkloro ansamblis “Gojus” Odetos Žinienės vadovaujamos šokių studijos vaikai ir kiti suaugusiųjų bei vaikų kolektyvai, dainavo Širvintų meno mokyklos vaikų choras “Garsiukai”, mažieji solistai Austėja Šimkutė ir Nojus Iljeitis, Širvintų kultūros centro mišrus choras”Navis” bei Širvintų mišrus choras “Dermė”, grojo Širvintų meno mokyklos auklėtiniai. Visus net išvardinti sunku. Gražus ir apie dvi valandas trukęs koncertas tikrai neprailgo. Priešingai, kiekvienas namo grįžo pakylėtas, o  sušildytoje širdyje parsinešė dar didesnę meilę Lietuvai.

Živilė Šalkauskienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

8 Komentarai (-ų)

 1. onute sako:

  Pritariu visiems komentatoriams. Tik nesupratau, kodėl kolektyvai atliko tik po 1 kūrinių? Ką ir prieš ką tuo norėjo pasirodyti?

 2. vale sako:

  savente valdo rezisiere, o ne vedejai. Kaip surezisavo, taip ir isejo nesamone.

 3. tiesiog sako:

  man pasirodė, kad šventės vedėjai nevaldė situacijos (bent jau kalbant apie premijos teikimą). Manau, kad jie turėjo pristatyti tą iškilmingą momentą, tada nebūtų reikėję skaityti tų punktų ir papunkčių.

 4. jadvygai, sako:

  tikrai Rima geriausiai tinka iškilmingiems renginiams, o šis labai neaiškus nei stiliaus, kažkokia beskonybė

 5. sutinku sako:

  Aš sutinku, kad reikalinga šventė, bet nuo vedančiosios jau koktu visuose renginiuose. Gerbiami kultūros darbuotojai leiskit nuo jos pailsėti.

 6. Zigmas sako:

  Meras atleido patarėją. Tad nebuvo kam patarti, kada Valstybės atkūrimo, o kada Nepriklausomybės atkūrimo diena. Įdomu, su kokia švente meras sveikins Kovo 11 d.

 7. Anonimas sako:

  Nors karta pritarciau Jadvygai. Organizuota buvo apdovanojimai …………… patylesiu. Jokio iskilmingumo. Ir svente nesventiska su punktais ir papunkciais.

 8. Jadvyga sako:

  Labai truko Rimos Nainienės subtilumo, iškilmingo, kartu jautraus ir gražaus apdovanotųjų pristatymo. Laukėme šito, o ne ilgo oficialaus dokumento su visais skyriais, punktais ir papunkčiais skaitymo. Gerai, kad nors kalbėjusieji sveikintojai iš dalies tai ištaisė.

Jūsų komentaras:


devyni − du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]