Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

„Metų knygos rinkimai 2013“ Rudaminos „Ryto“ gimnazijoje

???????????????????????????????

Vilniaus rajono Rudaminos „Ryto“ gimnazijos bibliotekoje vyko akcija „Metų knygos rinkimai 2013“.

Esame dėkingi Nacionalinei M. Mažvydo bibliotekai už suteiktą galimybę įsigyti penkias naujausias lietuvių autorių knygas vaikams.

Bibliotekoje buvo paruoštas stendas, kuriame pateikėme informaciją apie Metų knygos rinkimų akcijos tikslus, atrinktų knygų autorius ir jų knygas.

Metų knygos rinkimuose dalyvavo 3a klasės mokiniai ir klasės vadovė D. Molotokienė, 3b klasės mokiniai ir klasės vadovė V. Dailidėnienė bei 4b klasės mokiniai ir klasės vadovė A. Šidagienė.

Bibliotekoje buvo surengtas knygų aptarimas bei labiausiai patikusios knygos rinkimai. Mokiniai skaitė kūrinių ištraukas, išsakė savo nuomones apie rinkimuose dalyvaujančias knygas.

Aprašė ir nupiešė labiausiai patikusius knygų herojus, vėliau sukūrė jų albumą. Nebuvo užmiršti ir mažiausieji gimnazijos mokiniai – priešmokyklinio ugdymo grupė. Trečios klasės mokiniai jiems skaitė Kęstučio Navako „Udo ir Dra niekaip nesusikalba“ ir kartu piešė pagrindinius knygos veikėjus.

Visi piešiniai buvo eksponuojami bibliotekoje. Buvo išties sunku išrinkti geriausius piešinius, atspindinčius temą, nes beveik visi buvo įdomūs ir informatyvūs.

Projekte dalyvavo ne tik pradinukai, bet ir septintokai – mokytoja I. Lapkauskienė. Mokiniai kūrė lankstinukus pagal Vitalijos Lapinos knygą „Ar pažįsti Kiukį“.

3b klasės mokiniai su mokytoja V. Dailidėniene ir gimnazijos bibliotekininkės lankėsi Vilniaus rajono centrinėje bibliotekoje, kurioje vyko viktorina „Iš kokios aš knygos“ pagal Tomo S. Butkaus „Bumba Dumba ir Visatos sukūrimą“ ir Ingridos Visbaraitės „Karžygiško istoriją“. Mokiniai aktyviai atsakinėjo į klausimus ir gamino skirtukus knygoms.

Vaikai, lankantys bibliotekos būrelį „Teatriukas“, inscenizavo Antano Šimkaus ir Ievos Babilaitės „Vaizdus iš gyvenimo bobulytės ir kt.“.

Rudaminos „Ryto“ gimnazijos biblioteka aktyviai bendradarbiauja su Rudaminos F. Ruščico gimnazijos biblioteka. Bibliotekos vedėja R. Lukošiūnienė ir mokytoja L. Žilinskienė pristatė knygų rinkimams nominuotas knygas.

Po atkaklios knygų „kovos“ mokinių nuomonės išsiskyrė, vaikai išrinko dvi, jų nuomone, geriausias:

Ingridos Visbaraitės „Karžygiško istoriją“ ir Vitalijos Lapinos „Ar pažįsti Kiukį“.

Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazijos bibliotekininkės Rimanta Lukošiūnienė ir Virginija Aleknaitė.

Daugiau nuotraukų www.vrsa.lt.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


trys + = devyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]