Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną įteiktos nominacijos

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPagal gražią tradiciją Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas, po kurio vyko iškilmingas rajono savivaldybės tarybos posėdis, prasidėjo Šv. Mišiomis Švenčionių Visų Šventųjų parapijos bažnyčioje. Šv. Mišias aukojo dekanas, parapijos klebonas Vidas Smagurauskas ir vikaras Jonas Naujokaitis. Artėjant Švenčionių parapijos 600 metų jubiliejui, dekanas paragino, kad minėdami šią gražią datą nepamirštume savo dvasios lobių ir juos papildytume.

Po Šv. Mišių Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas persikėlė į Švenčionių kultūros centrą. Fojė veikė spaudinių paroda, buvo galima susipažinti su 1918 m. vasario 16 d. Nepriklausomybės aktą pasirašiusiųjų Lietuvos Tarybos narių biografijomis. Rajono tarybos iškilmingame posėdyje, skirtame Vasario 16-ajai, dalyvavo ne tik rajono tarybos nariai, bet ir nemažas būrys svečių, tarp jų LR Seimo narys, kultūros ministras Šarūnas Birutis, LR Seimo narys Petras Čimbaras, Švenčionių rajono garbės pilietis Konstantas Ramelis, didelis būrys švenčioniškių.

Sugiedojus Lietuvos himną, su iškilia švente susirinkusius pasveikino rajono meras Vytautas Vigelis. Vėliau kabėjo LR Seimo narys, kultūros ministras Šarūnas Birutis, LR Seimo narys Petras Čimbaras, pranešimą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, skaitė Adutiškio vidurinės mokyklos mokytoja Larisa Ustinavičienė.

Jau kelerius metus Vasario 16-ąją pagerbiami ir apdovanojami nominacijomis asmenys, labiausiai spartinantys Švenčionių rajono savivaldybės socialinę ekonominę plėtrą.
Už pasiekimus žmogiškojo kapitalo ugdymo srityje nominacija buvo įteikta Švenčionių profesinio rengimo centro lietuvių kalbos mokytojai Laimutei Stūglienei, šioje mokymo įstaigoje dirbančiai nuo 1977 metų, daug pastangų dedančiai ugdant jaunų žmonių pilietiškumą, dalyvaujančiai projektuose, kurie puoselėja lietuvybę.

Už pasiekimus visuomeninio kapitalo (pilietiškumo) ugdymo srityje apdovanojimas įteiktas Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Švenčionių rajono policijos komisariato viršininkui Arvydui Siniui, darbą teisėsaugos sistemoje pradėjusiam 1995 metais Švenčionių RPK Kriminalinės policijos paieškos skyriaus vyresniuoju inspektoriumi. Vadovaudamas Švenčionių RPK, Arvydas Sinis nuolat rūpinasi pareigūnų darbo sąlygų gerinimu, jam vadovaujant skiriamas dėmesys saugios kaimynystės grupių kūrimui, o, svarbiausia, nusikaltimų ir teisės pažeidimų išaiškinimui ir prevencijai.

Už pasiekimus finansinio gamybinio kapitalo ugdymo srityje apdovanotas VĮ Švenčionėlių miškų urėdija vyriausiasis inžinierius Regimantas Dalgeda, visą savo gyvenimą paskyrė mūsų krašto miškams, čia atvykęs 1977 metais po Lietuvos žemės ūkio akademijos baigimo. Regimantas Dalgeda aktyviai dalyvauja ne tik urėdijos veikloje, bet ir rajono politiniame gyvenime.

Už pasiekimus socialinės infrastruktūros vystymo srityje apdovanotas UAB Pabradės komunalinis ūkis direktorius Vladimiras Uzialka, šiose pareigose dirbantis jau daug metų, kompetentingas ir principingas vadovas, puikiai išmanantis savo darbą.

Nominacijas įteikė Švenčionių rajono meras Vytautas Vigelis ir mero pavaduotoja Raja Krupenina, apdovanotųjų vardu kalbėjo Regimantas Dalgeda.
Pagerbti ir prieš kurį laiką Kunigaikščio Gedimino nominacijas pelnę asmenys Nadežda Spiridonovienė, Antanas Lašinskas, Rūta Baliukonienė ir Genadij Lazdin.

Lietuvos valstybės atkūrimo minėjimas baigėsi smagiu ir nuotaikingu Švenčionių miesto kultūros centro dainų ir šokių ansamblio „Aukštaitija“ koncertu.

Daugiau nuotraukų www.svencionys.lt.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− keturi = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]