Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Pirmą kartą – aukso medaliai

kvadr140208 (1)

Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijoje vyko 2013-2014 mokslo metų Lietuvos mokinių olimpinio festivalio mišrios (mergaičių ir berniukų) pradinių klasių finalinės kvadrato varžybos. Dėl teisės žaisti finalinėse varžybose rungtyniavo 56 Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų komandos. Teisę rungtyniauti finalinėse varžybose iškovojo Mažeikų Pavasario pagrindinė, Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinė, Širvintų pradinė mokyklos ir Rokiškio Senamieščio progimnazija.

Varžybų atidaryme sėkmės linkėjo ir prizus įsteigė Rokiškio rajono meras Vytautas Vilys, seimo nario Vytauto Saulio padėjėjas Vilmantas Raupys, Senamieščio progimnazijos ir Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro administracijos atstovai. Jauniesiems sportininkams šoko Senamieščio progimnazijos šokėjos.

Puikiai žaidė Širvintų pradinės mokyklos mokytojos Danguolės Skirmantienės parengti kvadrato žaidėjai Samanta Gudonytė, Gabija Jurkutė, Vakarė Krupauskaitė, Airida Pučinskaitė, Gabrielė Urbonaitė, Mingailė Vasiliauskaitė, Aurimas Krivickas, Donatas Makačinas, Martynas Paplauskas, Audrius Stanišauskas, Ovidijus Vaičelis ir Faustas Masilionis.

Širvintiškiai vienodais rezultatais 2:0 nugalėjo Rokiškio Senamieščio progimnaziją, Kėdainių „Aušros“ sveikatinimo ir sporto pagrindinę mokyklą. Lemiamoje kovoje, dėl pirmosios vietos, žaidė su Mažeikių Pavasario pagrindine mokykla. Gražioje, permainingoje kovoje mažeikiškius nugalėjo rezultatu 2:1 ir pirmą kartą mokyklos ir Širvintų rajono sporto istorijoje laimėjo aukso medalius.

Antrąją vietą užėmė kėdainiškiai, trečioje vietoje liko mažeikiškiai ir ketvirti – rokiškiečiai.

Geriausieji Širvintų pradinės mokyklos žaidėjai Ovidijus Vaičelis ir Audrius Stanišauskas buvo apdovanoti asmeniniais prizais.

Absoliučiai geriausia varžybų žaidėja buvo pripažinta kėdainiškė Raminta Gailiūnaitė. Jai buvo įteiktas mokinių olimpinio festivalio pagrindinio rėmėjo bendrovės ČikuRaku prizas.

Širvintų savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vardu sveikinam čempionus ir linkim tolimesnės sportinės sėkmės Lietuvos mokinių olimpinio festivalio sporto varžybose.

Rokiškis
A
Eil.Nr. Komanda 1 2 3 4 Taškai Santykis Vieta
1 Širvintų pradinė mokykla 2:0 2:1 2:0 6 1
2 2 2
2 Kėdainių “Aušros” sveikatinimo ir sporto pagrindinė mokykla 0:2 2:0 2:0 5 2
1 2 2
3 Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla 1:2 0:2 2:0 4 3
1 1 2
4 Rokiškio Senamiesčio progimnazija 0:2 0:2 0:2 3 4
1 1 1
Valdas Savickas Edmundas Ščiuplys
Vyr. teisėjas (vardas, pavardė, parašas) Vyr. sekretorius (vardas, pavardė, parašas)

 

Parengta pagal Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialisto Boriso Sockio pranešimą.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− aštuoni = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]