Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Seimo nariai Valentinas Stundys, Vytautas Juozapaitis ir Liutauras Kazlavickas susitiko su rajono vadovais

i2mdof6489TS – LKD frakcijos Seimo nariai Valentinas Stundys, Vytautas Juozapaitis ir Liutauras Kazlavickas susitiko su Švenčionių rajono meru Vytautu Vigeliu, mero pavaduotoja Raja Krupenina ir administracijos direktore Vida Rasteniene. Susitikime dalyvavo Finansų skyriaus vedėja Liusė Januš, tarybos narys Vytautas Bulka, Seimo narių padėjėjai.

TS – LKD frakcijos atstovai domėjosi ekonomine finansine padėtimi, ypač biudžetu:
2013 m. įvykdymu ir planuojamu 2014 m. Seimo narys Valentinas Stundys konstatavo, kad mažoms savivaldybėms bus sunku. Planuojamas biudžeto augimas tik 5 proc., ir tai tik didžiosioms savivaldybėms, kurios sugebėjo išsireikalauti padidintas įplaukas per gyventojų pajamų mokestį.

Meras Vytautas Vigelis sutiko, kad metai būsią nelengvi, kaip ir praėję 2013-ieji, kai rajono biudžetas negavo vos ne 1 mln. pajamų (500 tūkst. nekilnojamojo turto mokesčio ir 400 tūkst. gyventojų pajamų mokesčio) ir paaiškino nesurinkimo priežastis, kurių įtakoti savivaldybė visiškai negali, nes biudžetus savivaldybėms nuleidžia Finansų ministerija. Savivaldybės biudžetas 2014 m. toks pats, kaip buvo 2013 m., dar nepasieks ikikrizinio lygio.

Politikai aptarė ir daugiau aktualių klausimų: kultūros darbuotojų atlyginimų didinimo, didėjančią specialistų stoką rajonuose, spartų regionų nykimą ir jų gaivinimo politikos veiksmingų priemonių trūkumą, merų tiesioginių rinkimų įteisinimo projektus.

Parengta pagal www.svencionys.lt.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni × = šešiasdešimt trys

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]