Širvintos. Rugsėjo 11-17 d. įvykių suvestinė    Savivaldos parodija    "Dviračio žinios" apie Širvintų aktualijas    Bandytas priregistruoti vogtas automobilis    Pareigūnės rūpinasi gyventojų saugumu   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vilniaus rajono atstovų medaliai Žiemos olimpiniame festivalyje

???????????????????????????????

Vasario 1 d. Ignalinoje vyko Žiemos olimpinis festivalis. Sporto šventės programoje buvo numatytos slidinėjimo, kalnų slidinėjimo, snieglenčių, biatlono, virvės traukimo, galiūnų varžybos, diskoteka ant sniego ir kitos pramogos. Organizatoriai tikėjosi sulaukti apie 20 tūkstančių šventės dalyvių, tačiau dėl stipraus vėjo ir šalčio dalyvaujančiųjų buvo ne per daug. Vilniaus rajono biatlonininkai ir slidininkai dalyvavo slidinėjimo varžybose, o biatlono varžybos buvo atšauktos dėl sniego prie šaudyklos stygiaus. Prie starto linijos stojo 180 slidinėjimo mėgėjų iš visos Lietuvos.

Praėjusį trečiadienį Vilniaus rajono slidininkai grįžo iš Madonos, kur ruošėsi XI Pasaulio lenkų žiemos žaidynėms. Mokomosios treniruotės Latvijoje veltui ne vyko – mūsų sportininkai gerai slydo sudėtingoje trasoje ir užėmė aukštas vietas įvairiose amžiaus grupėse.

Geriausiai pasirodė vaikinai 1996-1998 gim. m. amžiaus grupėje 1,8 ir 7,5 km distancijose, iškovodami antrąsias vietas. Radoslav Aleksandrov 7,5 km įveikė per 19 min. 57 sek. ir užėmė 2 vietą.

Arnold Lepiochin sprinto rungtyje irgi užėmė 2 vietą. Taip pat antrą vietą iškovojo Emilija Siavro tarp vaikų, gimusių 2002-2004 m., 1,2 km sprinte. Robertas Ciura tarp vaikinų, gimusių 1999-2000 m., užėmė 3 vietą 1,8 km trasoje, a Haroldas Lapkauskas buvo penktas.

Agata Pozlevič 2000-2001 gim. m. amžiaus grupėje atsidūrė tuoj už nugalėtojų pakylos, užimdama 4 vietą 1200 metrų distancijoje. Elvyra Branicka tarp merginų, gimusių 1996-1998 m., finišavo penkta 1800 m trasoje.

Suaugusieji ir veteranai turėjo įveikti kur kas ilgesnius nuotolius. Marjuš Banel 10 km trasoje suaugusiųjų grupėje užėmė 3 vietą, o Jurij Levko finišavo penktas.

Labai gerai pasirodė Vilniaus rajono atstovai veteranų grupėje – Jadvyga Junevič iškovojo 1 vietą, o Regina Kozlovska antrą vietą savo amžiaus grupėse 2,5 km distancijoje. Marijan Kačanovski taip pat tapo nugalėtojų 5 km trasoje savo amžiaus grupėje.

Savo ir sportininkų vardu dėkoju Vilniaus rajono Lietuvos lenkų sąjungos Vilniaus rajono skyriaus valdybai už skirtą finansavimą treniruotėms ant sniego Latvijoje ir naujų varžybinių kombinezonų pirkimui, su kuriais mūsų rajono sportininkai startavo Ignalinoje ir iškovojo daug medalių.

Sveikiname mūsų slidininkus ir linkime sėkmingų startų vasario 8 d. Ignalinoje.

Vilniaus rajono savivaldybės Sporto mokyklos direktorius Marijan Kačanovski.

Daugiau nuotraukų www.vrsa.lt.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni − = keturi

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]