Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai

LR Seimo nario priimamasis

Mūsų draugai ir partneriai

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Vilniaus rajono slidininkų startai Latvijoje

???????????????????????????????

Vasario 9 d., vykdydami pasirengimą XI Pasaulio lenkų žiemos žaidynėms, Vilniaus rajono slidininkai pradėjo 4 dienų mokomąją treniruočių stovyklą Madonoje, Latvijoje. Naudodamiesi proga slidininkai dalyvavo slidinėjimo varžybose „Smeceres sils – MySport Tautas Slepojums“.

Beveik 300 slidinėjimo mėgėjų atvyko į Madoną iš visos Latvijos, tai pat nemaža dalis iš Lietuvos. Slidininkai varžėsi trasose nuo 2 iki 15 km laisvuoju stiliumi atskirose amžiaus grupėse.

Mūsų jaunieji sportininkai 6 val. ryto išvyko iš Mostiškių ir Nemenčinės, o jau 12 val. startavo varžybose Latvijoje. Beveik penkių valandų kelionė neigiamai atsiliepė sportininkų pasirodymuose. Emilijai Siavro pritrūko vos 5 sekundžių iki 3 vietos 2002-2003 gim. m. mergaičių amžiaus grupėje, taigi turėjo pasitenkinti penktąja vieta, trasą įveikdama per 5 min. 42 sek. Agatai Pozlevič (2000-2001 gim. m. gr.) taip pat pritrūko 5 sek. iki bronzos medalio. Agata 2,5 km įveikė per 7 min. 37 sek. ir finišavo ketvirta.

Tikėjomės medalių vaikinų 1995-1997 gim. m. grupėje 10 km distancijoje, nes pradžia buvo daug žadanti. Radoslav Aleksandrov, įveikęs 4 km atkarpą, buvo antras, tačiau staigioje nuokalnėje Radoslav sulaužė slidę ir turėjo baigti varžybas.

Komandos draugas Arnold Lepiochin bandė gelbėti situaciją kovoje dėl vietos ant nugalėtojų pakylos, bet 10 km nučiuožė per 26 min. 08 sek. ir finišavo ketvirtas. Veteranų grupėje Vilniaus rajono garbės 10 km distancijoje stojo ginti Marijan Kačanovski, kuris nuotolį įveikė per 28 min. 10 sek. ir užėmė 2 vietą.

Slidininkų ir savo vardu noriu padėkoti Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorei Liucinai Kotlovskai už treniruočių finansavimą stovykloje Madonoje.