Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Gyvenimas – kaip šachmatų lenta. Musninkų kultūros diena

Kai nugyveni ilgą laiko tarpą, supranti, kad gyvenimas tai šachmatų lenta. Juoda keičia baltą, balta keičia  juodą… Štai tokią gilią gyvenimo prasmės temą narpliojo musninkiečiai per seniūnijų dienas. Tema rimta, bet pateikta žaismingai ir jautriai.

Vedančiosios: Baltoji karalienė – Audronė Janušauskienė ir Juodoji karalienė – Dalia Kiaulevičiūtė (scenarijaus autorė ir režisierė) vis ginčijosi – katra spalva geresnė. Viena bandė įteigti, kad balta spalva yra visa ko pradžia – baltas kūdikio vystyklėlis, balta nuotakos suknelė, net baltas mediko rūbas… kita gi teigė, kad juoda kava su juodu šokoladu yra tikra palaima, o ko verta maža juoda suknelė ar juodas frakas… Dviejų karalienių ginčus vainikavo saviveiklininkų kolektyvų pasirodymai. Musninkų A.Petrulio gimnazijos šokių kolektyvas „Kadagėlis“ atliko šokių kompoziciją „Jausmai‘. Žiūrovai aplodismentais pritarė Vileikiškių vaikų dienos centro „Lašelis“ atliekamai dainelei „Tuk, tuk, širdele“. Judesio ir energijos įnešė Musninkų vaikų dienos centro „Aitvarai“ vaikų šokis „Mano batai buvo du“. Musninkų miestelio jaunimo kapela griežė linksmąją polką. Čia į sceną įrėpliojo „paragavusi“ kaimo moteriškaitė (vaidino Janina Jankauskienė). Salė leipo juokais iš išgėrusios moteriškės mąstymo. „Meilė stebuklus daro. Bet tas stebuklas būna, kai gerą diedą gauni,“ – porino viešnia. Tiesa, netrukus moteriškaitė susizgribo, kad butelio draugai nėra tikri, kad ji nenorinti daugiau kristi. O tuo metu Vileikiškių „Vingiorykštė“ dainavo „Vis geriu, vis geriu“ ir „Žaliam beržy“. Nusiminusią viešnią daina „Prisėdai šalia“ guodė ir ramino Dalia Kiaulevičiūtė. Po Musninkų jaunimo dainos „Parašyk man laiškelį“ buvo prisiminta, kad dar visai neseniai laiškas buvo vertybė, o dabar tik sms, elektroniniai laiškai, skype… o tikro bendravimo ir nebeliko. Mažoji Karolina Liutkutė deklamavo eiles, pamąstymais pasidalijo ir Meilė Survilienė. Visus daina ir trankia muzika linksmino Musninkų filialo liaudiškos muzikos kapela. Apie „Dvi širdis, dvi istorijas“ dainavo Dalia Kiaulevičiūtė ir Zigmantas Mikalajūnas. Juos pakeitė smagus Musninkų kvartetas su daina “Motinos veidas“. Apie neišsenkančią motinos meilę ir švelnias rankas pasakojo keturių vaikų mama – Musninkų seniūnė Birutė Jankauskienė.

Visi susirinkusieji buvo raginami būti geri tiesiog be priežasties. Juk niekada nežinai, kada tau pačiam prireiks kito žmogaus paramos ar gero žodžio. Renginį vainikavo Musninkų A.Petrulio gimnazijos kvarteto daina „Gerumas“. Natūralu, kad žiūrovai neliko abejingi saviveiklininkių pastangoms – auditorija plojo atsistojusi.

Saviveiklininkus sveikino ir už įspūdingą šventę dėkojo Širvintų rajono meras Vincas Jasiukevičius, mero pavaduotojas Andrius Jozonis, Administracijos direktorė Elena Davidavičienė, direktorės pavaduotoja Rasa Tamošiūnienė, meno ir kultūros žinovė Vita Majerienė, muzikė ir Rajono tarybos narė Irena Vasiliauskienė. Sveikinimo žodį tarė ir visų musninkiečių renginių rėmėjas A. Miselis.

Salėje buvo surengta knygų apie sėkmę ir laimę parodėlė, kurią surengė Musninkų bibliotekos bibliotekininkė Andžela Rolienė.

Dar ilgai nesiskirstė saviveiklininkai, o žiūrovai išeidami dalijosi įspūdžiais. Jokiais žodžiais neįmanoma perteikti šventės grožio ir bendrumo jausmo. Todėl norėčiau visus dainos ir meno mylėtojus pakviesti aktyviai dalyvauti seniūnijų dienose ir kituose renginiuose. Jie ne tik praskaidrina nuotaiką, bet ir suteikia jėgų kasdieniniame gyvenime grumiantis su negandomis ir sunkumais.

Neužrakinkime savo širdies gerumo, dalinkime jį po mažutėlį lašelį…

Neringa Krapavickaitė – Tuškevičienė

Nuotraukos autorės


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

11 Komentarai (-ų)

 1. MEILE sako:

  ačiū Dalė, kad Tu esi su mumis :)

 2. Asta sako:

  Daluže, mes jėga ir busim tokios ir jokie komentarai mums nuotaikos nesugadins. Čia rašo piktus komentarus tik tie, kurie nežino koks nelengvas mūsų darbas. Gražus renginys tavo ir tuo didžiuokis. Buk laiminga ir sveika o visą kitą ( kaip mano mama pasakytu) glupstva.

 3. P.Inga sako:

  Mielieji komentatoriai jei jau esate tokie issilavine ir su didele kultura ir didelemis idejomis, tad prasom surengit jus tada, parodykit kultura jei sakot kad nemoka…. Zmones buvau karta musininku rengini ir tikrai dziugu kad tokie renginiai dar vyksta kad dar suburia bury zmoniu ….o antra ar pagalvojat kaip sunku tokius renginius otganizuot, sudeda visas jegas i tai, o po to turi skaityti tokius komentarus… Geda Kai ant saviskiu sitaip. Saunuole DALIA didele pagarba jai

 4. to kultas sako:

  nenusišnekėk ir kultūra čia visai ne prie ko. Pirmo komentatoriaus pastaba buvo žurnalistei. Reik žinot ką rašai, o jei nežinai reikia klausti.
  O liuks noriu pasakyti, kad jei jau nesupranti kas yra blogis, ar kas yra gėris, tai visai namuose sedėk ir į renginius neik. Nes rašai iš tuščio į kiaurą, arba paprašyk, kad kas renginį tau kaip uždavinį paaiškintu.

 5. to wow sako:

  Tu buvai teisus.

 6. p.liuksui sako:

  Kažkaip ponas į straipsnį neįsiskaitei. Ne renginio vedėja suklydo, o pati žurnalistė rašydama suklydo. O šiaip renginys buvo liuks, nes ne kiekvienam salė ploja atsistojusi.

 7. ooo sako:

  Pasirodo, kad ir i musninkieciu renginius ateina dvasios ubagu, kurie ne dziaugesi sededami savo zmonemis,o is pavydo sika Daliai ant galvos. Negasdinkit jos,ji stipri-atlaikys. Sekmes Musninku ir Vileikiskiu meno myletojams.Jus geriausi ir tai puikiai zinot.

 8. liuks sako:

  Saunuole. Kad isdrisot parodyt, kaip renginio vedeja nepasiruosus pristate svecius. Bet labai pijokavima iskele i virsu. O juk pilna vaiku buvo. Tokio lygio kultura ten. Dar reikejo parasyti apie padaryta politine reklama tamstos mokytojos.

 9. kultas sako:

  Komentatorių kultūrą primena, kad jie , matyt, ir atstovauja ,,kutūrai”…..

 10. wow sako:

  Cia dabar? Tokiai zurnalistei pastabas darote? Tuoj loti prades.

 11. P. Neringai sako:

  Ponia Vita Majerienė yra ne meno ir kultūros žinovė, o savivaldybės kultūros turizmo, ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėja. Tad rašant straipsnius reikia tikslintis žinias.

Jūsų komentaras:


septyni × septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]