Dienos šviesą išvydo Jono Lučiūno fotografijų albumas „Širvintų krašto žmonės“    Nuo rugsėjo 2 d. keičiasi Vilniaus AVMI Širvintų poskyrio mokesčių mokėtojų aptarnavimo laikas    Kviečiame į informacinį renginį apie paramą Širvintų r. VVG strategijos lėšomis    Rugsėjo 1-ąją Ukmergės kultūros centre bus nemokamai rodomi du kino filmai    Sudie, gražuole vasara   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Keičiasi Vilniaus apskrities policijos komisariatų viršininkai

policijos_svente_telsiuose

Foto: internetas


2013 m. pabaigoje Policijos departamente prie VRM vyko rotacijos komisijos posėdis, kurio metu devynių apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų vadovams buvo pasiūlytos konkrečios pareigos.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkui Kęstučiui Lančinskui rotacijos komisija pasiūlė pratęsti tarnybą einamose rotuojamose pareigose dar vienai penkerių metų kadencijai.

Kaip „Krašto naujienas“ informavo Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyriaus atstovė Lina Nemeikaitė, 2014 m. sausio ir vasario mėnesiais rotacijos komisija sprendė ir dalies rajoninių policijos komisariatų vadovų rotacijos klausimą.

Elektrėnų PK viršininkui Andžej Grudinskij buvo pasiūlyta likti tose pačiose pareigose dar vienai penkerių metų kadencijai.

Šalčininkų r. PK viršininkui Jurij Stanulevič pasiūlytos Šiaulių aps. VPK Pakruojo r. PK viršininko pareigos, pareigūnas su siūlymu sutiko;

Širvintų r. PK viršininkui Almantui Lukšai buvo pasiūlytos kitos rotuojamos pareigos, tačiau pareigūnas su siūlymu nesutiko;

Ukmergės r. PK viršininkui Rolandui Kiškiui buvo pasiūlyta likti tose pačiose pareigose dar vienai penkerių metų kadencijai;

Trakų r. PK viršininkui Valerij Vincukevič rotacija netaikoma, nes jis dar neišbuvo pirmos penkerių metų kadencijos.

Švenčionių r. PK viršininko Arvydo Sinio ir Vilniaus r. PK viršininko Josif Kuzmickij rotacijos klausimą rotacijos komisija spręs š. m. birželio mėn.

Į laisvas viršininkų pareigas bus skelbiamos atrankos.

Pagal vidaus reikalų ministro patvirtintą rotacijos aprašą, vadovui nesutikus rotuotis, jis gali būti perkeltas į žemesnes pareigas arba atleistas iš tarnybos vidaus reikalų sistemoje. Dvi kadencijas viename poste išbuvęs vadovas negalės jame likti, jis privalomai rotuojamas į kitas pareigas.

Lina Nemeikaitė „Krašto naujienoms“ akcentavo, kad visi policijos įstaigų vadovai, prieš skiriant juos, žinojo, kad yra skiriami į rotuojamas pareigas, rungėsi atrankose ir įveikė ne vieną kandidatą. Vertindama kandidatus, rotacijos komisija atsižvelgė į visą penkerių metų vadovavimo laikotarpį policijos įstaigai ir pasiektus rezultatus. Kai kurie vadovai jau išaugo iš vienos teritorijos ir akivaizdu, kad turi didelį potencialą idėjas įgyvendinti sudėtingesnėje ar didesnėje teritorijoje. Kai kurie vadovai dar neatliko visų numatytų ir planuotų darbų, todėl jiems pasiūlyta tęsti pradėtus darbus einant tas pačias pareigas. Dar kitose įstaigose, nors rezultatai ir neblogi, tačiau yra problemų, kurias turėtų spręsti kitas vadovas, todėl dabartiniai vadovai perkelti į kitas pareigas, kur galės įrodyti sugebėjimus ir atsiskleisti kitoje teritorijoje.

Kas taps naujais policijos komisariatų viršininkais informuosime skaitytojus po konkursų.

Neringa Krapavickaitė – Tuškevičienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši − = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]