Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

„Mano žemė, mano Lietuva“

DSC_0249

Širvintų rajono Bagaslaviškio Igno Šeiniaus pagrindinės mokyklos mokinių savivalda – pilietinių akcijų iniciatorė, kiekvieną kartą vis ieškanti naujų pilietiškumą, patriotiškumą formų. Vasario mėnesį mokyklos bendruomenei pasiūlė vykdyti projektą „Mano žemė, mano Lietuva“. Minėdami Vasario 16-ąją, mokiniai mokyklą apjuosė iš trijų spalvų gėlyčių sukurta trispalve, kurią gamino visa mokyklos bendruomenė, pamokų metu kalbėjo apie šią kiekvienam lietuviui brangią dieną.

Pasitikdami kitą labai svarbią visai tautai dieną – Kovo 11-ąją – kūrė paveikslus, atspindinčius, mokinių nuomone, Lietuvos žmonėms svarbius įvykius. Istorijos, dorinio ugdymo, lietuvių kalbos pamokų, klasių valandėlių metu mokiniai diskutavo apie pareigas ir atsakomybę, apie Lietuvos istoriją, dirbdami grupėmis kūrė paveikslų projektus, mokėsi juos pristatyti bendrakalsiams. Nekantriai kiekvieną dieną laukėme šventės.

Kovo 11-ąją pasitikome šventiškai nusiteikę. Dešimtos klasės mokiniai domėjosi Lietuvos sostinių istorija ir sukūrė paveikslą „Senosios Lietuvos sostinės“. Penktos ir šeštos klasių mokiniai, pasipuošę vaidilučių ir karių kostiumais, papasakojo legendą „Gedimino sapnas“. Jų pasirodymą vainikavo skambi daina „Žemėj Lietuvos“. Aštuntos klasės mokiniai priminė labai svarbų mūsų tautai įvykį – Baltijos kelią. Ne tik faktus mokiniai išgirdo, bet ir istorinio įvykio nuotaiką galėjo pajusti – mokyklos koridoriuje, dainuodami „Bunda jau Baltija“, susikibo už rankų ir sustojo į vieną gretą. Tai buvo, mokinių nuomone, pačios geriausios pilietiškumo pamokos.

Mokinių savivaldos informacija.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. gražu sako:

    šaunuoliai!

Jūsų komentaras:


+ trys = dešimt

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]