Sunkiasvoris automobilis nuvažiavo nuo kelio    Širvintų rajone susidūrus dviems sunkiasvoriams automobiliams kilo gaisras, žuvo vairuotojas    "Bočiai". Karaliaučius per tris dienas (fotogalerija)    Joninių diena Vilniaus apskrities keliuose – 9 neblaivūs vairuotojai    „Speed Queen“ savitarnos skalbyklos Vilniuje   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Kur atostogausite šią vasarą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Slalomas SASK taurei laimėti

Gražų kovo šeštadienį Širvintas ir vėl drebino variklių gaudesys, žiūrovų plojimai ir šūkčiojimai. Širvintų automobilių sporto klubas ir vėl organizavo slalomo varžybas SASK taurei laimėti. Šis sportas kaskart sukviečia vis didesnį būrį dalyvių ir žiūrovų. Šį kartą dalyvavo 22 ekstremalaus vairavimo entuziastai. Kaip „Krašto naujienoms“ pasakojo klubo pirmininkas Vygintas Šuminskas, smagu matyti didėjantį susidomėjimą sportu tiek iš dalyvių, tiek iš žiūrovų. O pastarųjų šį kartą būta nemažai.

Šeštadienį buvo varžomasi trijose grupėse – automobiliai, varomi priekiniais ratais, automobiliai, kurie varomi galiniais ratais ir automobiliai, varomi visais keturiais ratais. Dalyvių amžių atspindi ir toks faktas, kad toje pačioje rungtyje vienas prieš kitą varžėsi tėvas ir sūnus Jacevičiai. Automobiliai taip pat skirtingi – pagal sportininkų galimybes ir simpatijas: audi, mazda, bmw, ford, suzuki, mitsubishi, vw golf, peugeot.

Priekiniais ratais varomų automobilių grupėje (FWD) pirmasis buvo Justas Eimontas, antrasis – Tautvydas Pileckas, trečiasis – Vytautas Bareckas. Galiniais ratais varomų automobilių klasėje (RWD) pirmasis Tautvydas Pileckas, Vytautas Bareckas antras, Marius Noreika – trečias. Keturiais ratais varomų automobilių klasėje (AWD) trečias buvo Andrius Sadauskas, dėl pirmų dviejų vietų kovėsi tėvas Almantas Jacevičius ir sūnus Martynas. Šį kartą patirtis nugalėjo ir pirmas atvažiavo tėvas. Pagrindinę taurę laimėjo greičiausias dienos sportininkas – Almantas Jacevičius.

SASK pirmininkas Vygintas Šuminskas susirinkusiems pristatė „Krašto naujienų“ atstovą ir papasakojo, jog nuo šiol kiekvienose varžybose dalyvausime ir pasakosime savo skaitytojams apie šio sporto entuziastus. Nuo balandžio 6 dienos pradedamas slalomo turnyras, skirtas Karaliaus Mindaugo taurei laimėti. Kas antrą savaitgalį vyks varžybos, o finalas numatomas Kernavėje per Karaliaus Mindaugo karūnavimo minėjimo šventę. Pirmininkas akcentavo, kad labai norėtų organizuoti varžybas ir moterų grupėje. Tam reikia bent keturių dailiosios lyties dalyvių. Norinčios gali kreiptis į klubo atstovus.

DSC_8057-1Šiandien kalbiname jauniausią slalomo dalyvį Aivarą Pliukštą iš Vileikiškių kaimo. Vaikinui dar tik septyniolika metų. Bet kadangi varžomasi aikštelėje, tad rungtyniauti gali ir vairuotojo pažymėjimo neturintys automobilių mylėtojai. Šis faktas ypatingai turėtų patikti jaunimui, kuris ypatingai laukiamas varžybose.

-          Aivarai, kada pirmą kartą sėdai už automobilio vairo?

-          Oi, tuomet buvau gal devynerių. Mano tėtis kažkada dalyvaudavo tokiose varžybose, tad jis mane paskatino ir išmokino vairuoti. Būdavo, pasidedu ant sėdynės pagalvę, kad bent kiek aukščiau būčiau ir matyčiau kelią. Vairuoti mokiausi Narvydiškių aerodromo aikštelėje.

-          Tai kada pirmą kartą dalyvavai varžybose ir kaip sekėsi?

-          Pirmas kartas buvo vienuolikos metų. Jaunimo klasėje esu ne kartą laimėjęs prizines vietas. Dabar jau dalyvauju suaugusiųjų klasėje.

-          Iš kur toks jaunas gavai automobilį?

-          (šypsosi-aut.) Tėtis nupirko. O šiandien važiavau su BMW, kurį nusipirkau pats. (iš kur moksleivis gavo pinigų?-aut.) Pirkau senas mašinas, ardžiau ir parduodavau metalą. Taip ir susitaupiau.

-          Kaip suprantu, ateitį ketini susieti su savo meile automobiliams?

-          Taip, mokausi automechaniku Ukmergėje. Juk varžyboms mašiną ruošiu pats – privalau mokėti tuos darbus.

-          Ar brangiai kainuoja paruošti automobilį varžyboms?

-          Šį kartą tik kuro įpyliau. (kiek jo varžyboms reikia?-aut.) Apie dešimt litrų. O šiaip, labai svarbu geros padangos.

-          Ar teko dalyvauti kitose varžybose?

-          Ne, dalyvauju tik Širvintų autoklubo varžybose. Tam reikia sportinio automobilio, su rėmais. Juk paprasta mašina nesaugu varžytis žvyrkeliu.

-          Kokie artimiausi tavo planai?

-          Dalyvausiu Karaliaus Mindaugo turės varžybose. O vasarą laikysiu egzaminus, kad galėčiau gauti vairuotojo pažymėjimą. (Tuomet lakstysi gatvėmis?-aut.) Oi ne (juokiasi-aut.). Atsilakstau aikštelėje. Tad man adrenalino pakanka.

-          Dėkoju už pokalbį ir gero tau kelio!

 

 

Neringa Krapavickaitė – Tuškevičienė

Nuotraukos autorės


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

 1. he sako:

  folksvagen, bemve, pežo ir chiundai.
  paskutinis labai tinka visažiniai ir multiprofilinei autorei.

 2. helix sako:

  Aukštų kvalifikacijų straipsnio autorei: rašosi peugeot, o ne peugeut.

 3. castrol sako:

  Straisnio autorei : rašosi mitsubishi, o ne mitsubichi :)

Jūsų komentaras:


− vienas = trys

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]