Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Tarptautinę pagalvių mūšio dieną Baltijos šalyse – virtualus mūšis

Jysk pagalviu musis_Latvija 2013 (2)Šiais metais minint Tarptautinę pagalvių mūšio dieną, bendrovė JYSK visiems socialinių tinklų vartotojams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje siūlo galimybę sudalyvauti unikaliame Baltijos šalių projekte – virtualiame pagalvių mūšyje. Pagalvių mūšis startuoja šiandien, kovo 27 d. Dalyvauti virtualiame mūšyje gali tie, kurie turi aktyvius profilius viename iš socialinių tinklų – facebook.com, twitter.com ar draugiem.lv.

Norintieji dalyvauti virtualiame mūšyje savo socialinį profilį turės užregistruoti svetainėje www.jyskpillowfight.com ir nurodyti atstovaujamą šalį (Lietuva, Latvija ar Estija). Registruotis gali ir turintieji išmaniuosius telefonus, ir planšetinius, nešiojamuosius ar stacionarius kompiuterius. Mūšio dalyviai galės pasirinkti – žaisti išmaniuoju telefonu ar naudojantis kompiuteriu. Pasirinkus išmanųjį telefoną, tereikės nurodytu adresu suvesti kodą ar QR-kodą. Besinaudojantiems kompiuteriu ekrane pasirodys instrukcija, kaip taisyklingai mesti arba bakstelti pagalve savo varžovą.

„Praėjusių metų patirtis rodo, kad Latvijoje ir kitose šalyse jaunimui įdomus toks linksmas laisvalaikio praleidimo būdas. Todėl mes dar pernai metais sau pažadėjome, kad tęsime pagalvių kovas ir jas suorganizuosime ne tik Latvijoje, bet ir Lietuvoje bei Estijoje. Norėdami pagalvių mūšį padaryti prieinamesnį Baltijos šalių jaunimui, šiemet nusprendėme pasiūlyti galimybę kiekvienam norinčiajam su savo draugais ar pažįstamais susikauti virtualiai ir įrodyti, kad gali laimėti pagalvių kovą“, –sako JYSK vadovė Latvijoje Dace Zundure.

Kiekvienas dalyvis pagalvės iššūkį galės mesti savo draugams ir pažįstamiems. Nuo kovo 27 iki  balandžio 28 dienos kiekvienas kas 100-asis ir 300-asis pagalvių mūšio dalyvis gaus specialius prizus.

Šiais metais Tarptautinė pagalvių mūšio diena visame pasaulyje minima balandžio 5 d. Pernai metais,bendrovės JYSK dėka, ši diena pirmą kartą paminėta Rygoje. Pagalvių mūšio dienoje dalyvavo daugiau kaip 300 žmonių, tarp jų – jauni muzikantai ir artistai.

Parengta pagal Dovilės Stadalninkaitės („BVRG Burson-Marsteller“) pranešimą.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ devyni = penkiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]