Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Bendryste atsiliepkim į vienatvę

vienatve-m

Visi kartais pasijuntame vieniši. Vieni – dažniau, kiti – rečiau…

Kartais vienatvės jausmas užplūsta net būnant tarp žmonių, draugų, artimųjų. Tačiau toks jausmas, ilgainiui, pasikeitus aplinkybėms, išnyksta. Tačiau yra vienišų žmonių, kurie iš tikrųjų gyvena vieni be šeimos, be artimųjų. Tokių turime ir savo mieste bei rajone. Daugelio iš jų nuolatiniai palydovai – nepritekliai, ligos, vienatvė. O vienatvė senyvo žmogaus sveikatai yra žalinga. „Tuščio lizdo“ reiškinys gali būti emocinės įtampos, izoliacijos, depresijos ir nereikalingumo  jausmų atsiradimo priežastis. Tokie pojūčiai dar labiau paaštrėja švenčių išvakarėse. Kodėl? Todėl, kad daugelio nuomone štai kaip turi atrodyti šventės: per šventes tu niekada neturi būti vienas, būtinai dar kas nors turi būti šalia; šventės – tai metas, kurį reikia praleisti su šeima; jei tokiu laiku tu vienas, vadinasi tavęs niekas nemyli.

Asociacija „Širvintų miesto bendruomenė“ ragina žmones atsigręžti į esančius šalia vienišus senyvo amžiaus žmones; žmones, stokojančius gerumo, atjautos ir paprasčiausio dėmesio. Kviečiame širvintiškius bendryste atsiliepti į vienatvę. Bendruomenės nariai ketina aplankyti vienišus asmenis Šv. Velykų proga ir rengia Jiems Velykinius lauknešėlius. Juos mielai papildytume Jūsų padovanotomis gėrybėmis: kava, arbata, saldėsiai arba bet kuo, kas praturtintų jų šventinį stalą. O Jūsų iškepti naminiai pyragai ar sausainiai sušildytų vienišus senolius Jūsų dėmesiu.

Perduoti lauktuves galite susitarę telefonu 8 65 66 44 99  arba parašę mums el.paštu [email protected]


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


penki − = trys

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]