Sostinės pareigūnai prašo atsiliepti rastų daiktų savininkus    Širvintiškiai iš pajūrio grįžo su gausybe apdovanojimų    Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje – dvidešimt metų drauge    Startavo stovyklėlės vaikams    Kaip optimizuoti transporto išlaidas?   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Kur atostogausite šią vasarą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Medelių sodinimo šventė

Jau tapo tradicija, kad LSDP ir Kernavės girininkija organizuoja medelių sodinimo šventę. Ši jau ketvirtoji. Šiemet sodinti medelių susirinko rekordinis skaičius gamtos mylėtojų – net 122.

Medelius sodino Vileikiškių dienos centro „Lašeliai“ vaikai su vadove A. Bagočiūniene, Musninkų vaikų dienos centro „Aitvarai“ vaikai su vadovais I. Vaitkeviča ir A. Jakučiu, Vilniaus ligonių kasų kolektyvo atstovai, Širvintų ir Ukmergės socialdemokratų skyrių nariai. Dalyvavo ir visuomenei žinomi asmenys: Seimo pirmininko pavaduotojas A. Sysas, buvęs Ukmergės miškų urėdijos urėdas, o dabar Seimo narys K. Grybauskas, Seimo gamtos apsaugos komiteto pirmininko patarėja V. Katinaitė, Širvintų rajono meras V. Jasiukevičius, jo pavaduotojas A. Jozonis, Čiobiškio seniūnijos seniūnas V. Niekis. Visiems talkino ir mokino medelius sodinti Ukmergės miškų urėdijos Kernavės girininkijos girininkas Rimas Kazlauskas, jo pavaduotojas Giedrius Povilaitis, eigulys Stasys Marcinauskas.

Šį kartą medeliai buvo sodinami Čiobiškio seniniūnijos Kazliškių miške. Šventei buvo paruošta 1,7 ha, iš kurių užsodinta apie 1,5 ha. Šventės dalyviai pasodino 300 ąžuoliukų, 1000 pušaičių ir apie 4000 eglaičių. Kernavės urėdijos urėdas Rimas Kazlauskas džiaugėsi, kad kai kuriuos medelių sodinimo mėgėjus jau regi ne pirmą kartą ir žino, jog jie sodina kokybiškai. Tačiau čia pat “Krašto naujienoms” garantavo, kad visi medeliai tikrai prigis. Paslaptis labai paprasta – pirmadienį specialistai patikrins ir persodins neteisingai pasodintus medelius.

Tačiau čia pat urėdas akcentavo, kad svarbiausia mintis ne pasodinti naują mišką, o pakviesti užsiėmusį žmogų į gamtą. “Vienas pasodins gal tik vieną medelį, kitas – šimtą, svarbu, kad žmogus pabūtų miške, pasiklausytų gamtos garsų, patirtų malonumą ir vėl norėtų čia sugrįžti” – kalbėjo R. Kazlauskas.

Po smagaus bendro darbo visi susibūrė draugėn, vaišinosi čia pat virtu šiupiniu, gaspadinių teptais sumuštiniais, visi kartu bendravo, dalijosi įspūdžiais. O svarbiausia – išvykdami nepaliko šiukšlių, bet išsivežė puikią nuotaiką.

Neringa Krapavickaitė – Tuškevičienė

Nuotraukos autorės


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

2 Komentarai (-ų)

 1. šiam pasauly sako:

  visko būna,
  šiam pasauly bus dar visko…
  daug labai keistų dalykų,
  atsimerkęs pamatai…
  Gerų Velykų visiems, stiprių margučių :)

 2. ZUZANA sako:

  A tai meras jau pas socialdemokratus perbėgo? Nu geras, iš konservu pas socialdemokratus!

Jūsų komentaras:


du + vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]