Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų PGT informacija: per savaitę Širvintų rajone rasti du sprogmenys

Rastas-sprogmuo_img_newsarticle280Širvintų PGT praneša, kad iki balandžio mėn. 28 d. Širvintų rajone kilo 46 gaisrai ir atlikta 19 gelbėjimo darbų.

Balandžio mėn. 21 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Papiernios k. rastas sprogmuo. Nuvykus į vietą, paaiškėjo, kad Žaliosios miške, ties Papiernios k., rasta II pasaulinio karo laikų, lenkų gamybos rankinė granata. Budėta įvykio vietoje iki kol J.Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai nukenksmino sprogmenį.

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Blendės k., dega žolė. Gaisro metu apie 5000 a. plote išdegė sausa žolė ir nendrės.

Balandžio 21 d. gautas pranešimas, kad Utenos apskr., Molėtų r. sav. ugniagesiams gelbėtojams reikalinga pagalba gesinant gaisrą Utenos apskr., Molėtų r. sav., Giedraičių sen., Pušalotų k. Dar neatvykus iki įvykio vietos, mūsų rajono ugniagesiai buvo atšaukti – pagalbos neprireikė.

Balandžio mėn. 22 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Šarkaičių k., reikalinga pagalba greitajai medicinos pagalbai. Atvykę į vietą, ugniagesiai padėjo GMP darbuotojams pernešti ir į GMP automobilį įkelti sunkų ligonį.

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Bajorakampio k. rastas sprogmuo. Nuvykus į vietą, paaiškėjo, kad rastas II pasaulinio karo laikų minosvaidžio sviedinys. Budėta įvykio vietoje iki kol J.Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai nukenksmino sprogmenį.

Balandžio mėn. 25 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Antanaičių k., dega pastatas. Nuvykus į vietą, paaiškėjo, kad iškvietimas nepagrįstas.

Balandžio mėn. 26 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Kantrimiškių k., dega gyvenamasis namas. Nuvykus į vietą, paaiškėjo, kad buvo deginamas laužas su priežiūra.

Širvintų PGT informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši − = vienas

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]