Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informacija

deganti-zoleŠirvintų PGT praneša, kad iki kovo 31 d. Širvintų rajone kilo 27 gaisrų ir atlikta 11 gelbėjimo darbų.

Kovo 24 d. gautas pranešimas, kad Kernavės sen., Klišabalės k., Liepų g. kilo gaisras gyvenamojo namo dūmtraukyje. Atvykus į įvykio vietą ir įvertinus susidariusią situaciją, nuspręsta gaisro negesinti, budėta įvykio vietoje iki kol degimas dūmtraukyje nutrūko savaime.

Kovo 27 d. ugniagesiai vyko į pagalbą Vilniaus r. sav. ugniagesiams gesinti gaisro kilusio Vilniaus r. sav. Maišiagalos sen., Maišiagalos mstl., Širvintų g. ūkiniame pastate.

Kovo 27 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Paširvinčio k. dega sausa žolė. Gaisro metu apie 40 a. plote išdegė pernykštė sausa žolė.

Kovo 27 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Širvintų m., Kalnalaukio g k. bendrabutyje 5-ame aukšte bute neužsisuka dujų balionas, stipriai eina dujos. Atvykus, patikrinus įvykio vietą balionas buvo išneštas į lauką.

Kovo 27 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Šešuolėlių I k., dega šiukšliadėžė. Atvykus į vietą, paaiškėjo, kad dega šiukšlės šalia šiukšliadėžės.

Kovo 28 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Širvintų m., Kalnalaukio g. dega sausa žolė. Gaisro metu apie 50 a. plote išdegė pernykštė sausa žolė.

Kovo 29 d. gautas pranešimas, kad Čiobiškio sen., Bartasiūniškio k. dega sausa žolė. Gaisro metu apie 50 a. plote išdegė pernykštė sausa žolė.

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Musninkų mstl. dega sausa žolė. Gaisro metu apie 100 a. plote išdegė pernykštė sausa žolė.

Kovo 29 d. taip pat gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Medžiukų k. dega sausa žolė. Gaisro metu apie 800 a. plote išdegė pernykštė sausa žolė.

Širvintų PGT informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši × penki =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]