Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Vilniaus AVMI primena: deklaruoti pajamas privalo individualią veiklą vykdę gyventojai, ūkininkai ir žemės nuomotojai

Deklaracija2Vilniaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Vilniaus AVMI) primena, kad šiais metais pajamas privalo deklaruoti ne tik visi Širvintų rajono savivaldybės gyventojai, vykdę individualią veiklą pagal pažymą arba verslo liudijimą, bet ir 2013 metais vykdę žemės ūkio veiklą ar gavę pajamų iš žemės nuomos. Nesuskubę deklaruoti gautų pajamų iki gegužės 2 dienos gali sulaukti baudų.

Kaip ir praėjusiais metais, pajamas deklaruoti turėtų visi Širvintų rajono savivaldybės gyventojai, kurie 2013 m. vykdė individualią veiklą pagal pažymą arba su verslo liudijimu. Nesvarbu, ar iš vykdytos veiklos gyventojas gavo pajamų, ar ne, ar veiklą vykdė visus metus, ar vos kelias dienas, iki gegužės 2-osios jis privalo pateikti 2013 metų pajamų deklaraciją .

Atkreipiame dėmesį, kad pajamas deklaruoti taip pat privalo žemės ūkio veiklą vykdę gyventojai: ir pridėtinės vertės mokesčio mokėtojai, ir tie, kurie nebūdami mokėtojai  2013 metais iš žemės ūkio veiklos gavo daugiau kaip 10 tūkst. litų pajamų. Deklaruoti turi ir pajamų iš žemės nuomos gavę Širvintų rajono savivaldybės gyventojai.

„Norime geranoriškai paraginti Širvintų rajono savivaldybės gyventojus neužsimiršti ir iki gegužės 2–osios deklaruoti savo pajamas, – sako Vilniaus AVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Edita Glumbakienė, primindama, kad patogiausia tą padaryti elektroniniu būdu, t. y. per elektroninę deklaravimo sistemą (EDS). Už pajamų deklaracijų nepateikimą ar pavėluotą teikimą grės baudos nuo 200 iki 500 Lt.

Vilniaus AVMI primena, kad su deklaravimu susijusią informaciją gyventojai gali gauti paskambinę telefonu 1882, apsilankę mokesčių administratoriaus svetainėje internete www.vmi.lt arba užsukę į Vilniaus AVMI Širvintų poskyrį (Vilniaus g. 61,Širvintos).

Valstybinės mokesčių inspekcijos pranešimas


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


vienas − vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]