Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Šeimos istorija ateičiai…

Knyga

“Pro Usioginę, vieškeliu – tolin…” Vandos Buteikytės-Urbanavičienės, gimusios Ukmergės apskrityje, Deltuvos valsčiuje, Obelių kaime 1921 metų kovo 27 dieną, gyvenimo biografija, prisiminimai ir to laiko papročiai” – skaitome knygelės tituliniame puslapyje.

“Ne vienas paveldo tyrinėtojas ar kaupėjas susižavėjęs klausėsi jos pasakojimų, prisiminimų. Stebėdamiesi tokia šviesia atmintim ir turtinga ne vien smagiais įvykiais biografija”- savo žodyje apie autorę rašo knygelės sudarytoja Vandos Buteikytės-Urbanavičienės dukra Genė Vaitkūnienė.

Sklandžia, gražia, vaizdinga kalba, minčių nuoseklumu žavėjo ponia Vanda rečioniškius, balandžio 25 d. susirinkusius Rečionių universalaus dugiafunkcio centro salėje, kur vyko knygos „Pro Usioginę, vieškeliu – tolin…“ pristatymas. O autorei tekusi našlaitės, politinės kalinės ir tremtinės dalia ne vienam klausytojui ir ašarą ištraukė.

Renginį vedė Valentina Šalavėjienė, skambėjo kolektyvo „Romantika“ iš Anykščių atliekamos dainos.

Apie šią gražią moterį ir jos šeimą laidą kūrė“Ryto suktinio” autoriai, kurie siūlė visiems, kurie nežinia dėl ko liūdi, keikia gyvenimą ar neranda jame vietos, susitikti ir pabūti su tokiais žmonėmis kaip V. Buteikytė-Urbanavičienė. Manau, kad šiam siūlymui pritaria visi renginio Rečionyse dalyviai. Taip pat visi renginio dalyviai linki, “kad iš Obelių pro Usioginę išėjusi Buteikių šeimos istorija nenutrūktų”.

Dalia Ivaškevičienė

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− trys = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]