Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Tęstinio tarptautinio projekto „Poland and Lithuania – together into the future“ sėkmė

1Širvintų rajono Bartkuškio pagrindinė  mokykla, vykdydama tarptautinę partnerystę drauge su Lenkijos Wincentego Pola w Radawczyku Drugim gimnazija, 2014 m.  gegužės 13 – 19 dienomis organizavo  projektines veiklas Širvintų rajone, kaimo turizmo sodyboje „Antanynė“. 

Šis projektas yra tęstinis – pernai su teatro menu susijusios veiklos buvo vykdomos Gdansko mieste, Lenkijoje. Projekto veiklos finansuojamos Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo.

Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondas remia jaunųjų lietuvių ir lenkų idėjų įgyvendinimą, finansiškai remia jaunimo mainus, iniciatyvas, seminarų, mokymų ir kitų jaunimo renginių organizavimą. Pagrindinis Fondo tikslas – skatinti draugiškus santykius tarp šalių ir inspiruoti jaunus žmones veikloms, kuriomis siekiama suartinti abi tautas.

Projekto metu buvo vykdoma įvairi neformali veiklą  – integraciniai žaidimai, sporto varžybos, dalyvavimas muziejų naktyje Kernavėje, koncertavimas gatvės muzikos dienoje, Vilniaus senamiesčio lankymas, dalyvavimas šventose mišiose Maišiagaloje.

Per trumpą laiką buvo suformuota  bendra Lietuvos ir Lenkijos jaunimo komanda, kuri sugebėjo ne tik susidraugauti, bet ir sukurti sudėtingai įgyvendinamą šešėlių teatrą pagal Oskaro Vaildo pasaką “Lakštingala ir rožė”, kurio premjerą galima buvo  pamatyti Širvintų  kultūros centre.

Nuoširdžiai dėkojame mokiniams, projekto vadovams Agnei Križanauskienei, Gžegožui Pileckui, Ingai Fedčuk, Andžejui Čivinskij, Lidijai Skubiš, Vandai Skupinskai – Smolyk už nuoširdų darbą ir pastangas, Širvintų kultūros centrui už pagalbą kuriant vaidinimą,  Maišiagalos Švč. M. Marijos ėmimo į dangų  parapijos klebonui Juzefui Aškelovičiui bei Širvintų rajono   merui Vincui Jasiukevičiui, vicemerui Andriui Jozoniui Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorei Elenei Davidavičienei, administracijos direktorės pavaduotojai  Rasai Tamošiūnienei, Širvintų rajono švietimo ir sporto skyriaus vedėjai Reginai Jagminienei už bendradarbiavimą organizuojant projekto veiklas.

 Bartkuškio pagrindinės mokyklos informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni × vienas =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]