Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Švenčiausios Trejybės atlaidai

Pirmasis sekmadienis po Sekminių – Švenčiausios trejybės šventė. Ši šventė skatina tikinčiuosius garbinti tokį Dievą, koks Jis pasirodė Įsikūnijimo ir Atpirkimo veikloje.

Trejybės asmenys neužsisklendę savyje; kiekvienas jų visiškai atsigręžęs į kitus du.  Gailestingumo ir begalinės meilės Tėvas yra nelygstamai pirminė versmė, iš kurios trykšta visa dievystė. Sūnus yra atvaizdas arba Žodis, atspindintis  ir tobulai išreiškiantis Tėvą. Šventoji Dvasia yra ryšys, jungiantis Tėvą ir Sūnų. Asmuo, išreiškiantis abipusę jų  meilę.

Kasmet ši šventė ypatingai švenčiama Švenčiausios Trejybės bažnyčioje (Musninkai). Šį kartą Šventas Mišias aukojo svečias – jaunas kunigas iš Širvintų Saulius Kristapavičius, kurį pakvietė parapijos klebonas Virgilijus Balnys.

Visi kartu – vaikai, jų tėvai ir seneliai dalyvavo šventinėje procesijoje. Jaunimui ypatingai patiko jauno kunigo sakytas pamokslas, kuriame Švnečiausioji Trejybė buvo palyginta su kava „Trys viename“, kai atskyrus bent vieną dalį nebūtų visumos. Kunigas prisiminė, kad tokį palyginimą egzaminui sugalvojo jo kolega ir už jį net gavo dešimtuką. Tas studijų prisiminimas labiausiai ir patraukė jaunimą.

Neringa Tuškevičienė

Nuotraukos autorės


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− trys = šeši

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]