Informacinis renginys „Dėmesys smurtui artimoje aplinkoje“    Jauniūnų pašto kolektyvo sveikinimas    Savaitės gaisrai - piktybiškai deginama žolė    Paramai praėjusiais metais Širvintų r. gyventojai skyrė apie 69 tūkst. eurų    Aktuali informacija gyventojams   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar reikalingas Širvintose ūkininkų turgelis, kuriame būtų prekiaujama daržovėmis ir vaisiais, augintais mūsų rajone.

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Trakų lopšelis-darželis„Obelėlė“ įgijo licenciją teikti socialinei globai

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos suteikė Trakų lopšeliui-darželiui „Obelėlė“ licenciją socialinei globai teikti. „Obelėlės“ kolektyvui – tai didelis pasiekimas ir  atsakomybė už savo darbą.

 

Trakų lopšelyje-darželyje ,,Obelėlė‘ vaikų socialinė globa  vykdoma nuo1996 m. Vaikų socialinės globos grupėje gyvena vaikai nuo gimimo iki 7 metų amžiaus. Mes džiaugiamės, kad galime teikti tokias paslaugas ir siekiame, kad šios paslaugos būtų kokybiškos ir atitiktų besinaudojančių poreikius. Todėl  įstaigai buvo labai svarbu gauti socialinės globos paslaugų licenciją.

 

Tuomet  susipažinome su pagrindiniais žingsniais kreipiantis licencijos Socialinių paslaugų priežiūros departamento  tinklalapyje.Išstudijavome Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2012 m. gegužės 16d. nutarimu Nr.528 patvirtintas  Socialinės globos įstaigų licencijavimo taisykles, kuriuose nurodyti licencijai gauti reikalingi dokumentai, kurių  pagrindiniai įvertinimo  kriterijai yra susiję su socialinės globos įstaigos personalo skaičiumi ir struktūra, gyvenamųjų kambarių plotu, tenkančiu vienam gyventojui, higienos patalpų skaičiumi, saugumo užtikrinimu, personalo išsilavinimu ir kvalifikacija.

 

Nuolat palaikėme ryšį su Departamento Įstaigų priežiūros skyriaus specialistais, kurie geranoriškai  suteikdavo mums labai  aiškią informaciją visais kilusiais klausimais.

 

Pateikę  paraišką išduoti licenciją socialinei globai ir reikiamus dokumentus, per dvi savaites gavome teigiamą atsakymą..

Licencija suteikia mums teisę teikti institucinę socialinę globą likusiems be tėvų globos vaikams bei socialinės rizikos vaikams. Licencija įrodo, kad įstaiga atitinka kokybės standartus, kad čia sudarytos paslaugų gavėjo poreikius atitinkančios sąlygos.   Trakų lopšelio-darželio ,,Obelėlė“ vaikų socialinės globos grupės patalpos atitinka higienos normas, čia  dirba kvalifikuoti darbuotojai, užtikrintas gyventojų saugumas. Mes siekiame, kad globotinių sąlygos maksimaliai atitiktų stacionarių socialinės globos reikalavimus. Licencija mus įpareigoja nuolat gerinti teikiamas paslaugas, laiku patenkinti būtinus globotinių  poreikius.

Juzefa Vitkovskaja


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ septyni = aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]