Sunkiasvoris automobilis nuvažiavo nuo kelio    Širvintų rajone susidūrus dviems sunkiasvoriams automobiliams kilo gaisras, žuvo vairuotojas    "Bočiai". Karaliaučius per tris dienas (fotogalerija)    Joninių diena Vilniaus apskrities keliuose – 9 neblaivūs vairuotojai    „Speed Queen“ savitarnos skalbyklos Vilniuje   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Kur atostogausite šią vasarą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Baigėsi “Karaliaus Mindaugo taurės” turnyras

Kas antrą savaitgalį net aštuonis kartus rinkosi automobilių sporto mylėtojai ir varžėsi tarpusavyje dėl Karaliaus Mindaugo taurės. Būta visko – kilo dūmai, slydo automobiliai, sproginėjo padangos, užkaito varikliai, iš rikiuotės išėjo sankabos, bet patys atkakliausi vis tik pasiekė finalą.

Renginio organizatorius – Širvintų automobilių sporto klubo (SASK) įkūrėjas ir vadovas Vygintas Šuminskas džiaugėsi, kad dar niekada nėra buvę, jog varžybose dalyvautų toks gausus širvintiškių būrys. Pasak jo, dažniausiai dalyvaudavo vos 2-3, o šiemet net rankų pirštų nepakaktų visus suskaičiuoti. Vygintas džiaugėsi ir atsiradusiu rėmėju – „LIQUI MOLY“, kuris palepino turnyro nugalėtojus dovanomis.

Galutiniai rezultatai jau suvesti, o viso turnyro nugalėtojai bus apdovanoti liepos 13 dieną. Pagrindinė „Karaliaus Mindaugo taurė“ bus įteikta Širvintose dirbančiam ugniagesiui Tautvydui Pileckui, aštuoniuose etapuose surinkusiam net 72 taškus. Antrosios vietos laimėtojas savo įskaitoje turi 41 tašką. Tad persvara yra išties neįtikėtinai didelė. Sveikiname nugalėtoją!

O kaip gi sekėsi automobilių mylėtojams aštuntajame etape? Šį kartą dalyviams buvo parengtos dvi trasos. Kiekvienas dalyvis kiekvieną trasą turėjo įveikti po du kartus.

Jaunimo klasėje, kurioje dalyvauti gali jaunimas iki 18 metų, buvo užsiregistravę trys dalyviai. Vienas dėl nežinomų priežasčių neatvyko. Tad abu širvintiškiai vietas pasidalijo taip: antrąją vietą laimėjo Aivaras Pliukšta, o nugalėjo Paulius Medelis.

RWD klasėje (galiniais ratais varomi automobiliai) prizines vietas pelnė trys širvintiškiai: trečias buvo Tautvydas Pileckas, antras Vytautas Bareckas, o nugalėjo Eimantas Čiburas.

FWD klasėje (priekiniais ratais varomi automobiliai) su vyrais varžėsi ir mergina. Vilnietė Milita Kiškytė užėmė trečią vietą į priekį užleisdama abu širvintiškius: 2 buvo  Vygintas Šuminskas, nugalėjo Vytautas Bareckas.

AWD klasėje (visais ratais varomi automobiliai) širvintiškis Dainius Pimpis užėmė trečiąją vietą ir nusileido dviems vilniečiams: 2 finišą pasiekė Vidmantas Jankūnas, 1 – Sigitas Peciulevičius.

Bendrojoje įskaitoje trečias liko Dainius Pimpis, antras – Vidmantas Jankūnas, nugalėjo Sigitas Peciulevičius.

Labiausiai žiūrovų pamėgtos ir įspūdingiausios gymhana rungties šį kartą nebuvo. Dalyviai visas jėgas atidavė taurės turnyrui ir nepanoro dalyvauti „dailiojo slydimo“ rungtyje.

Šiuo turnyru SASK veiklos nebaigia. Jau rudenį planuojamas naujas turnyras.

Neringa Tuškevičienė

Nuotraukos autorės

Reportažo autorė Neringa Tuškevičienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  Jūsų komentaras:


  vienas × = vienas

  VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
  PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
  1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
  2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
  3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
  4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
  5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
  6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]