Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kaliningrade vyksta gyventojų kurstymas prieš Lietuvą ir kitas Vakarų valstybes (LT/RU)

Kol visų akys nukreiptos į karą Ukrainoje, visai Lietuvos pašonėje bręsta konfliktas – gyventojai bauginami vakariečiais ir sprortiškais vyrukais, norinčiais užkurti “Maidaną” Karaliaučiuje. Tuo pačiu cituojama Lietuvos prezidentė, pasakiusi, kad Kaliningrado srityje – lietuvių tautos kultūros lopšys.

15min pateikia telekanalo “Dozhd” publikuoto straipsnio vertimą, toliau – straipsnis originalo kalba ir nuoroda į tai, kaip Kaliningrade žmonės nuteikinėjami prieš Vakarų valstybes.

Karaliaučiaus srities vicepremjeras apkaltino Lietuvą noru atplėšti anklavą nuo Rusijos

 15 min.logo

Karaliaučiaus srities vicempremjeras, atsakingas už vidaus politiką, Michailas Pliuchinas teigė, kad Lenkijoje, Lietuvoje ir Ukrainoje atsirado jėgos, siekiančios pakeisti „srities teritorinės priklausomybės Rusijai“ faktą. Apie tai praneša TV kanalo „Dozhd“ naujienų portalas.

Kaliningradas
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Kaliningradas
 Ankščiau Karaliaučias srities gubernatoriaus Nikolajaus Cukanovo spaudos tarnyba pareiškė, kad į sritį iš Ukrainos atvyksta Maidano įvykių organizatoriai.

„Per paskutinius kelis mėnesius pastebime didėjantį atvykstančių jaunų vyrų iš Lenkijos skaičių. Jie negali paaiškinti kokiu tikslu atvyksta į sritį“, – teigiama pranešime.

M.Pliuchinas paragino regiono jėgos struktūras ir gyventojus išlikti budriais. Jis taip pat pareiškė, kad Lietuvos prezidentė viename iš paskutinių interviu teigė, kad Kaliningrado sritis yra „lietuvių literatūros ir meno lopšys“.

2010 m. duomenimis, Karaliaučiaus srityje gyvena mažiau negu 10 tūkst. lietuvių ir daugiau negu 7 tūkst.vokiečių tautybės asmenų.

Straipsnis originalo kalba:

КАЛИНИНГРАДСКИЕ ВЛАСТИ ЗАПОДОЗРИЛИ СОСЕДНИЕ СТРАНЫ В СОМНЕНИЯХ О ПРИНАДЛЕЖНОСТИ АНКЛАВА РОССИИ

Вице-премьер Калининградской области по внутренней политике Михаил Плюхин заявил, что в граничащих с регионом Польше и Литве, а также Украине появились силы, которые «ставят под сомнение законную принадлежность территории Калининградской области России». Его слова передает «Интерфакс».

Ранее пресс-служба губернатора области Николая Цуканова заявляла, что среди беженцев из Украины в Калининград якобы встречаются и участники событий киевского майдана 2013-2014 гг.

«В течение последних месяцев отмечается приток через польскую границу молодых мужчин с Украины, которые не могут внятно объяснить цель своего прибытия в Калининградскую область», – говорится в сообщении.

Вице-премьер Плюхин уже заявил, что эти факты потребуют «определенного усиления бдительности» от силовых структур, а от населения области – активизации гражданской позиции.

Также Плюхин напомнил, что президент граничащей с регионом Литвы в одном из последних интервью высказала мнение, что Калининградская область – это «колыбель литовской литературы и искусства».

По итогам второй мировой войны, часть Восточной Пруссии передана Советскому Союзу и стала сначала Кенигсбергской, а с 1946 года Калининградской областью в составе РСФСР.

По данным последней всероссийской переписи 2010 года, в регионе проживает менее 10 тысяч литовцев и более 7 тысяч немцев.

http://tvrain.ru

Taip pat skaitykite apie tai, kaip baiminamasi į Kaliningradą atvykstančių sportiškų, darbo ieškančių vyrukų per Lenkijos sieną:

В КАЛИНИНГРАД ЕДУТ КАЧКИ, А ЗАПАДНЫЕ СПЕЦСЛУЖБЫ ХОТЯТ УСТРОИТЬ МАЙДАН. ЧТО ЗАЯВИЛ ГУБЕРНАТОР ОБЛАСТИ НИКОЛАЙ ЦУКАНОВ


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Virgilijus sako:

    nesamones.kaliningrado lietuviai remia ir rems sali,rusija,kurioje jie gyvena.lietuviai neturetu leistis apkvailinami kazkokiu pro-britu imperialistu,kuriu tikslas vienintelis-paversti rusija,kaip vienas asilas jau issireiske,i benzokolonele.eto neproydet!!!

Jūsų komentaras:


aštuoni − trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]