Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų miesto bendruomenė domėjosi tvenkinio būklės gerinimo galimybėmis

10354144_363091703842525_1074590136008685963_nŠirvintų miesto bendruomenė socialinio tinklapio Facebook puslapyje rašo apie susitikimą su valdžios atstovais:

Širvintų miesto bendruomenė inicijavo susitikimą su rajono valdžia, kurio metu buvo svarstomi tvenkinio būklės gerinimo darbų klausimai.

Bendruomenė gauna daug miestiečių paklausimų dėl šių darbų. Miestiečiams įdomu kur bus panaudotas iškastas dumblas ir kaip jis bus sandėliuojamas, ar dumblo paskirstymas ant Kalnalaukio g. pievų nesutrukdys planuojamos naujos žolės riedulio aikštelės statybai, kaip ir ar bus ribojama žvejyba tvenkinio nuleidimo metu ir kaip miestiečiai bus apie tai informuojami.

Bendruomenės nariai siūlė dalį dumblo išvežti į kitas, tikslingesnes vietas, taip nesugadinant Kalnalaukio g. landšafto, panaudoti dumblą miesto, visuomenės reikmėms, želdynams, gėlynams, daigynams. Taip pat daug diskusijų susilaukė bendruomenės iškeltas klausimas dėl į tvenkinį patekdavusių nuotekų iš netoliese esančių gyvenamųjų namų.

Bendruomenės pirmininkė pateikė pasiūlymą apsvarstyti pėsčiųjų tako priekrantės zonos sutvarkymo, krūmynų iškirtimo ir miesto panoramos atvėrimo nuo tako galimybes.

Tad diskutuojant su rajono valdžia ir buvo ieškoma atsakymų į šiuos klausimus bei pasidalinta siūlymais.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


du + = vienuolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]