Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Dvi taurės iš Lenkijos

Širvintų sporto mokyklos delegacija vyko į Lenkiją – Suvalkus, į Tarptautinį Suvalkai-2014 IV stalo teniso turnyrą. Aštuoniolika  stalo tenisininkų ir du jų treneriai: V.Lisevičienė ir G.Ušackas. Varžybose dalyvavo 264 sportininkai iš šešių šalių: Lenkijos, Lietuvos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos, Čekijos. Varžybos vyko keturiose amžiaus grupėse. Vyriausių grupėje (1996-1998m.) merginų grupėje žaidė E. Žygytė, kuri užėmė trečiąją vietą, buvo apdovanota taure, medaliu ir prizu. Šeštą vietą užėmusi K. Raginskaitė apdovanota pagyrimo raštu ir prizu. Devinta buvo J.Gurskaitė, dvylikta – G.Blažytė.

Vyriausiųjų berniukų grupėje vienuolikta vieta teko D.Ušackui, keturiolikta – D.Vadeikiui, septyniolikta – K.Usoniui.

1999-2001m. grupėje devyniolikta buvo U.Baronaitė, dvidešimta – M.Mačiulytė. Berniukų grupėje I.Mažeika – dvidešimt pirmas, E.Dvilevičius – dvidešimt šeštas.

2002-2003m. berniukų grupėje geriausiai sužaidė R.Zaruba. Jis – ketvirtas sąraše. Buvo apdovanotas pagyrimo raštu ir prizu. R.Karaliūnas liko dvidešimt trečias.

Mažiausių grupėje (2004-2005m.) geriausiai žaidė R.Mažeika. Jis buvo trečias – iškovojo taurę, medalį ir prizą. P.Jonaitis – dešimtas, M. Baranov – tryliktas, A.Jasevičius – šešioliktas, I.Baronas – aštuonioliktas. Visi sportininkai šio turnyro gavo marškinėlius atminimui.

Daugiau stalo teniso naujienų

Panevėžyje vyko Lietuvos jaunučių žaidynių stalo teniso zoninės varžybos. Dalyvavo Panevėžio miestas, Panevėžio rajonas, Ukmergė, Zarasai, Kupiškis, Širvintos. Širvintų merginų komandai atstovavo G.Arlauskaitė, M.Mačiulytė, U.Baronaitė. Berniukų komandai atstovavo I.Mažeika, E.Dvilevičius, R.Zaruba. Abi komandos, užėmusios antrąją vietą, pateko į finalą. Pralaimėjo tik Panevėžio miestui. Tad Panevėžys ir Širvintos keliauja į finalą, kuris vyks Vilniuje.

Nuotraukose – turnyro nugalėtojai bei dalyviai.

Informaciją pateikė trenerė V. Lisevičienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× septyni = šešiasdešimt trys

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]