Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Įregistruota nauja partija – Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)

zuokaBNS ir šalies dienraščiai praneša, kad Teisingumo ministerija leido įregistruoti partiją Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) po to, kai jos atstovai patikslino partijos pavadinimą.

Partija oficialiai įregistruota nuo rugsėjo 4 dienos, BNS informavo teisingumo ministro patarėjas viešiesiems ryšiams Sergejus Tichomirovas.

Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai) yra naujas politinis darinys, kuris susikūrė šių metų liepos 12 dieną bendrame suvažiavime susijungus neparlamentinėms partijoms – Liberalų ir centro sąjungai bei sąjungai „Taip“.

Partijos pirmininku patvirtintas sostinės meras Artūras Zuokas, vicepirmininkais – Miroslavas Monkevičius, Dalia Štraupaitė, Rasa Jaškevičienė, Regimantas Čiupaila, Aldona Šventickienė, Vidmantas Valinčius, Sigitas Šiupšinskas.

Anksčiau bandant registruoti partiją, Teisingumo ministerija pareiškė, kad naujasis pavadinimas „gali klaidinti visuomenę dėl juridinio asmens steigėjo, dalyvio, tikrųjų politinės partijos veikimo tikslų“, nes pavadinimas sutampa su 1994-2012 metais veikusia skandalingo politiko, buvusio Kauno mero Vytauto Šustausko partija Lietuvos laisvės sąjunga. Vėliau ši partija pavadinimą pakeitė į Kovotojų už Lietuvą sąjunga.

A.Zuokas BNS teigė, kad pirmą kartą teikiant Teisingumo ministerijai dokumentus dėl naujos partijos registravimo, būta netikslumų suvažiavimo protokole. Partijos pavadinimas esą buvo užrašytas neteisingas.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši × trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]