Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Išrinkti Širvintų LSDP kandidatai į savivaldos rinkimus

su butkeviciumŠiais metais Seimas priėmė Savivaldybių tarybų rinkimų ir Vietos savivaldos įstatymų pakeitimus, kuriais įtvirtinti tiesioginiai mero rinkimai. Kandidato į rajono savivaldybės mero postą iškėlimas buvo vienas pirmųjų darbų rugpjūčio mėnesį vykusio LSDP Širvintų skyriaus visuotinio susirinkimo dienotvarkėje.

Skyriaus pirmininkas Robertas Bartulis partijos bičiuliams dovanojo gražią kalba, kandidatu į merus jis pasiūlė šiuo metu vicemero pareigas einančio Andriaus Jozonio kandidatūrą. Jaunasis politikas buvo dėkingas už tokį pasitikėjimą ir palaikymą. A. Jozonis žadėjo stengtis ir nenuvilti jį remsiančių bičiulių, kaip ir iki šiol – dirbti socialdemokratų komandoje ir sprendimus priimti drauge. Taip pat prasitarė, kad tapti meru yra jo svajonė, o dirbti žmogui – tikslas. Sujaudinti, o galbūt padrąsinti šių kalbų, partijos bičiuliai vienbalsiai palaikė A. Jozonio kandidatūrą.

Antruoju susirinkimo uždaviniu Širvintų socialdemokratams tapo kandidatų į Savivaldybės tarybos narius reitingavimas. Bičiuliams buvo pristatytas pasiruošimo rinkimams darbo grupės sudarytas ir skyriaus Tarybos svarstytas 38 partiečių sąrašas. Susirinkusieji slapto balsavimo metu išreitingavo po10 kandidatų. Balsų skaičiavimo komisijai patikrinus daugiau kaip 60  biuletenių  paaiškėjo kandidatų į rajono savivaldybės tarybos narius sąrašas.  Jo viršuje atsidūrė: Andrius Jozonis, Robertas Bartulis, Anna Kuznecovienė, Rimas Kazlauskas, Nijolė Oponovičienė, Algirdas Vilčinskas, Giedrius Jozonis, Dalia Taparauskienė, Jonas Budrevičius ir daugelis kitų rajono gyventojams žinomų žmonių.

Rugsėjo 6 dieną LR Seime vykusiame Lietuvos socialdemokratų partijos tarybos posėdyje buvo tvirtinami kandidatai į savivaldybių merus, tarp kurių ir Širvintų skyriaus kandidatas.

Taip Širvintų LSDP skyriaus nariai pradėjo pasirengimą 2015 metų Savivaldybės tarybos rinkimams. Rinkimams, kuriuose rajono gyventojai, pirmą kartą šalies istorijoje, merą rinks tiesiogiai.

 Širvintų LSDP informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. Jaunuolis sako:

    Pagal įstatymą: “Savivaldybės tarybos nariu gali būti renkamas nuolatinis šios savivaldybės gyventojas, kuriam rinkimų dieną yra sukakę 20 metų.”
    Nežinau, kaip jaunasis Jozonis, pateko į 7 reitingo vietą, ir ar mestų mokslus dėl tarybos (nes negyvena Širvintose nuolatos), bet manau ne tai esminis klausimas. Esminis klausimas būtų: Ar vos 22-23 metų sulaukęs žmogus tikrai turi pakankamai gyvenimiškos patirties ir supratimo apie rajono valdymą? Esu pora metų vyresnis už jį, turintis bakalaurą, siekiantis magistro. bet tikrai nemanau, kad galėčiau dalyvauti rajono valdyme. Tam reikia bent savo gyvenimą suvaldyti ir įtvirtinti…

Jūsų komentaras:


du + trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]