Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Šeimos namą Lapelių kaime pasiglemžė liepsnos

Trečiadienio rytą, kaip ir kasdien, senelis suruošė mažuosius ir palydėjo į geltonąįį autobusiuką. Grįždamas namo senolis pamatė liepsnojantį savo nao  stogą. Pats ir ugniagesius iskvietė. Jo sūnus tuo metu buvo darbe. Deja, ugnies liežuviai prarijo visą užgyventą turtą.

Kartu su namo šeimininku gyveno jo sūnus su trimis savo vaikučiais, tragiškai likusiais be mamos, žuvusios eismo įvykyje. Mergytė, lankanti priešmokyklinę grupę, ir trečiokas jos brolis mokosi Čiobiškio mokykloje. Vidurinėlis berniukas – pirmokas, ugdomas internate, kadangi turi negalią.

Namo šeimininkas teigė, kad krosnies tą dieną nekūreno, drabužių nelygino. Šeimos televizorius prieš metus sugedo. Vienintele priežastimi galėtų būtį elektra. Bet tai nustatys specialistai.

Į nelaimę atskubėjo kaimynai, kurių vienas gausiai šeimai pasiūlė apsistoti pas jį. Socialinė darbuotoja jau nuvežė šiek tiek drabužėlių vaikučiams. Jų paaukojo apylinkių šeimos. 

Rytoj Čiobiškio seniūnijoje renkamasi tartis, kaip konkrečiai padėti namų netekusiai šeimai. O reikia jiems visko – nuo šaukšto. Juk šeima
liko be nieko – kaip stovi.

“Krašto naujienos” kviečia visus neabejingus prisidėti. Primename - berniukams 7 ir 9 metai, mergytei šešeri. Drabužių, higienos priemonių, vaikams žaislų, patalynės galima palikti Čiobiškio seniūnijoje arba kreipkitės į “Krašto naujienas”.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni × = šešiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]