Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis

Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2014-08-25 posėdyje priimti sprendimai

1-144 Dėl Irinos Semaško atleidimo iš pareigų ir pavedimo Anai Mažeikienei laikinai eiti pareigas.
1-145 Dėl Birutės Golubevos atleidimo iš pareigų ir pavedimo Arūnui Vaitkevičiui laikinai eiti Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro direktoriaus pareigas.
1-146 Dėl Širvintų rajono savivaldybės 2013 metų konsoliduotųjų ataskaitų rinkinių

tvirtinimo.

1-147 Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2014 m. kovo 27 d. sprendimo Nr. 1-61 „Dėl Širvintų rajono bendrojo ugdymo mokyklų pailgintos dienos grupės veiklos tvarkos aprašo patvirtinimo ir mokesčio dydžio už mokinių tėvų (globėjų, rūpintojų) pageidavimu teikiamas papildomas paslaugas pailgintos dienos grupėje nustatymo“ dalinio pakeitimo.
1-148 Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2013 m. rugpjūčio 29 d. sprendimu Nr. 1-183 patvirtinto Širvintų rajono savivaldybės mokyklinių autobusų naudojimo tvarkos aprašo dalinio pakeitimo.
1-149 Paramos mirties atveju skyrimo iš Širvintų rajono savivaldybės biudžeto lėšų tvarkos aprašo patvirtinimo.
1-150 Dėl pritarimo dalyvauti partnerio teisėmis rengiant projektą ir įpareigojimo pasirašyti partnerystės sutartį.
1-151 Dėl sandėlio perdavimo Širvintų rajono savivaldybės kultūros centrui valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise.
1-152 Dėl turto perėmimo iš Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro.
1-153 Dėl gatvių pavadinimų suteikimo.
1-154 Dėl Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2014 m. kovo 27 d. sprendimo Nr. 1-64 „Dėl klasių skaičiaus ir mokinių skaičiaus vidurkio klasėse pagal vykdomas bendrojo ugdymo programas nustatymo Širvintų rajono bendrojo ugdymo mokyklose 2014–2015 metais“ dalinio pakeitimo.

 

Pritarta sveikatos priežiūros paslaugų teikimo ugdymo įstaigose gerinimo projektui

 2014-08-25 Širvintų rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-150 pritarta Širvintų rajono savivaldybės administracijos dalyvavimui partnerio teisėmis rengiant ir įgyvendinant projektą pagal 2009–2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo programos Nr. LT11 „Visuomenės sveikatai skirtos iniciatyvos“ priemonę „Sveikatos priežiūros paslaugų teikimo mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose gerinimas“. Primename, kad birželio mėnesio Tarybos posėdyje, nesusidarius kvorumui, šis sprendimo projektas nebuvo svarstytas. Šį kartą „už“ balsavo 10, „prieš“ – 10, nebalsavo 1 Tarybos narys. Esant lygiam skaičiui „už“ ir „prieš“, vadovaujantis Tarybos reglamentu, lemiamas buvo mero balsas, todėl sprendimas buvo priimtas.

Pritarus sprendimui dalyvauti projekte, yra pateikta vertinti paraiška. Tikimasi, kad gavus finansavimą bus pagerintas sveikatos priežiūros paslaugų teikimas rajono mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Tinkamos finansuoti išlaidos yra sveikatos kabinetų paprastasis remontas, įranga, įrenginiai ir kitas turtas: baldai, kompiuterinė ir programinė įranga, kitos priemonės. Finansavimo intensyvumas – 100 proc.

Suteikti gatvių pavadinimai

Širvintų rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų skyrius informuoja, kad 2014-08-25 Tarybos sprendimu Nr. 1-153 buvo suteikti gatvių pavadinimai:

Širvintų seniūnijos Beržės kaimo gatvėms: Beržės gatvė, Idilės gatvė, Miško gatvė, Pušyno gatvė;         Širvintų seniūnijos Šniponių kaimo gatvėms: Družų gatvė, Senolių gatvė.

Opozicija atsiėmė sprendimo projektus dėl mero ir Administracijos direktorės atleidimo

Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2014-08-25 posėdžiui skubos tvarka buvo pateikti svarstyti sprendimo projektai „Dėl Širvintų rajono savivaldybės mero Vinco Jasiukevičiaus atleidimo iš pareigų prieš terminą“ ir „Dėl Elenos Davidavičienės atleidimo iš Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų“  bei projektai dėl naujų mero rinkimų ir Vidmanto Mateikos paskyrimo nauju Administracijos direktoriumi. Prasidėjus posėdžiui, Tarybos opozicijos lyderė Živilė Pinskuvienė, nepateikusi jokio pagrindimo, minėtus sprendimo projektus atsiėmė.

 

Širvintų rajono savivaldybės informacija
Daugiau informacijos www.sirvintos.lt


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

1 Komentaras

  1. nu sako:

    Jau radau. O kodel patys neparasote?
    sirvintos.lt nera objektyvus saltinis.

Jūsų komentaras:


+ vienas = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]