Duona, žaidimai ir kraujas    Merė Ž.Pinskuvienė ir vėl melavo žiniasklaidai    Prezidentas kvietė apjuosti Lietuvą ne tik kilometrais, bet ir meile savo šaliai    Kviečiame į Baltų vienybės dieną Kernavėje    Širvintų rajono savivaldybei gresia tiesioginis valdymas   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Angelų sargų šventė

Šiemet pasveikinti Širvintų rajono policijos pareigūnų su profesine švente atskubėjo jauniausi širvintiškiai – vaikų lopšelio-darželio „Buratinas‘ auklėtiniai su savo pedagogėmis. Mažieji pareigūnams dovanojo daug skambių dainelių, o uniformuotieji dėdės ir tetos jiems plojo iš širdies.. Darželio direktorė Vaclava Vaskelienė pareigūnams juokaudama kalbėjo: „…Policininkai ne tik turi mus saugoti ir ginti. Jūs turite pasirūpinti, kad darželyje niekada nepritrūktime tokių šaunių vaikučių…“

Angelų sargų šventės proga pareigūnus pasveikino Širvintų rajono savivaldybės meras Vincas Jasiukevičius, administracijos direktorė Elena Davidavičienė, kolegos ugniagesiai su viršininku E. Iziumcevu, miesto mokyklų direktorės A. Buzienė, D. Klimienė ir I. Sližauskienė, Socialinių paslaugų centro direktorė A. Bubelevičiūtė ir Savivaldybės vaiko teisių apsaugos specialistai, Probacijos tarnybos atstovė.

Dar tik mėnesį mūsų rajone dirbantis ir užimantis aukštas Policijos komisariato viršininko pareigas Erik Jalovik, pasveikino visus su švente ir teigė, kad jis policijos pareigūno uniformos niekada nesigėdijo. Viršininkas pareigūnams priminė, kad jie ne veltui vadinami angelais sargais, tik juos skiria vienas esminis skirtumas – pareigūnas yra visada matomas, tad turi būti pavyzdžiu visiems ne tik tarnybos metu.

Viršininkas E. Jalovik už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Angelų Sargų dienos – Policijos šventės proga trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nuopelnus“ apdovanojo komisarą Mindaugą Mickonį, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininką. O pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ – viršilą Laimutį Juzėną, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio vyresnįjį patrulį.

Taip pat už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą pareikštos padėkos: vyresniajam inspektoriui Zilbertui Šotlandui, vyresniajam inspektoriui Mindaugui Chmeliauskui, jaunesniajai policininkei Jurgitai Survilaitei, organizacinės grupės vyresniajam specialistui Rimantui Kanapieniui, inspektoriui Sergejui Vasilevskiui, vyresniajai inspektorei Laimai Paškauskaitei.

Pareigūnams linkėta gerbti ir mylėti savo uniformą, ginti ir saugoti visus. Linkėta, kad pirmiausia jie ir jų šeimos būtų saugūs, tuo,met saugūs būsime ir mes visi.

Neringa Tuškevičienė

Nuotraukos autorės

 

 

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× penki = penki

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]