Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Ar V. Mateika dalyvavo valdžios nuvertimo organizavime?

IMG_6036 - Kopija

V. Mateika. Foto: Vilma Valiukevičienė

Vasaros pabaigoje Širvintų savivaldybėje susvyravo valdančiųjų kėdės. Tarybai buvo išplatinta interpeliacija merui, kurią pasirašė 10 Širvintų rajono savivaldybės tarybos narių (6 Darbo partijos atstovai, 2 Tvarkos ir teisingumo atstovai 2 TS-LKD atstovės): „Esame įsitikinę, kad meras Vincas Jasiukevičius nesugeba konsoliduoti tarybos narių bendram ir konstruktyviam darbui“, – rašoma mero atstatydinimo sprendimo projekte. Interpeliaciją pasirašė 10 Tarybos narių.

Garsiai nuskambėjo ir tai, kad pavykus perversmui, Administracijos direktorės vietą užimtų Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) partijos Širvintų skyriaus pirmininko pavaduotojas Vidmantas Mateika.

Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Širvintų skyriaus nariai sušaukė skubų susirinkimą šiai netikėtai informacijai aptarti. V. Mateikos susirinkime buvo paprašyta paaiškinti situaciją.

Vidmantas Mateika bendrapartiečius informavo, kad iš tiesų buvo siūlyta dalyvauti Širvintų rajono valdžios perversme,  užimti administracijos direktoriaus postą. Tačiau jis tvirtina, kad savo sutikimo nedavė. „Visiems visada sakiau, kad mano sprendimas priklausys nuo viso skyriaus sprendimo. Apie interpeliacijos rengimą nebuvo jokios kalbos“.

Vidmantas Mateika pasakojo, kad  jį pasikalbėti pasikvietė opozicijos Tarybos nariai Ir pateikė jam tokį pasiūlymą. Jis jiems atsakė, kad visi politinio pasitikėjimo postai sprendžiami LLS (liberalų) skyriaus susirinkime.

Nieko konkretaus nesuderėta. Tad interpeliacijoje įvardinta V. Mateikos pavardė jam buvo nemalonus siurprizas.

V. Mateika bendrapartiečiams teigė, kad buvo pasinaudota jo pavarde nes jis sutikimo nedavė. Jis dėl to jaučiasi negerai ir dar kartą visus užtikrino, kad be skyriaus palaiminimo jokių sprendimų nepriims.
Vidmantas Mateika įsitikinęs,  kad yra stipraus, darnaus LLS (liberalų) skyriaus dalimi, kurio nariai – vieningi ir nesiblaško kadencijos pabaigoje.

Vilma Valiukevičienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

13 Komentarai (-ų)

 1. Zmones, sako:

  susirupinkite ir atsakingiau ziurekite i vietines valdzios rinkimus,o ne taip,kad kaimynas patiko,ji ir isrinkau.Isrinksit bet ka,paskui vel dejuosite,kad vaje vaje kaip blogai rajone gyvenam.

 2. Vacys sako:

  uz tykra mera

 3. na sako:

  kaip ten bebūtų, kokia sąžinė ar širdies gerumas, visgi, į rajono vadovo postą dera pretenduoti tik aukštojo mokslo diplomą turinčiam asmeniui, kitaip ir būti negali. Yra išsilavinusių, protingų ir šiam darbui tinkamų žmonių, iš jų ir rinksimės . Sėkmės, sėkmės ir pretendentams, ir rinkėjams.

 4. Samone sako:

  Be mokslu? Deja! Tikrai daugiau žinantis ir mastantis už jus. Už akių reiškiantis savo nuomonė tik bailiai!!

 5. Nesamone sako:

  Zmogus be mokslu , reksnys ,nemastantis baisu net pagalvot apie toki MERA

 6. Regimantas sako:

  Rinksime i merus.

 7. Pranas sako:

  Butu geras meras.

 8. Aldo sako:

  Visada protingų minčių turintis žmogus, pagarba jam!

 9. žmonės sako:

  kalba, kad širvintų licas susidėjo su DP. Tai nuraminot mane. buvau rimtai išsigandusi. tik jūs rajono viltis. būkit stiprūs

 10. Vladas sako:

  Dvasios ubagai, nebeturite ko rašyti! Gėda!

 11. JK sako:

  Ir bėja nežinomasis NA, deja jus susimovėte rašydami tokį solidų savo komentarą.

 12. JK sako:

  Neterškite gero žmogaus vardo savo melu, čia rašome visiška nesamonė, kas jums iš to, kad rašote savo Š? Tokie dalykai tik parodo žmonių išsilavinimo lygį. Tai labai žema.

 13. na sako:

  ką susimovei jaunuoli

Jūsų komentaras:


− vienas = nulis

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]