Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Konkursas „Esame panašūs“ artėja prie pabaigos

Be pavadinimoEuropos žmogaus teisių fondas (EFHR) nori pranešti, kad 2014 m. rugsėjo 30 d. baigėsi „Esame panašūs“ konkurso, skirto lietuviškų ir lenkiškų mokyklų moksleiviams, darbų priėmimo laikotarpis. Projekto tikslas yra stiprinti socialinę lenkų tautinės mažumos, gyvenančios Lietuvoje, integraciją; taip pat sustiprinti lenkų ir lietuvių įvaizdį bei panaikinti visuomenėje vyraujančius neigiamus stereotipus.

 Iš viso įvyko jau šeši integraciniai susitikimai. Juose dalyvavo Paberžės Šv. St. Kostkos vidurinė mokykla, Verdenės gimnazija, F. Ruščico gimnazija, Rudaminos „Ryto“ gimnazija bei Avižienių lenkų ir lietuvių mokyklos. Seminaruose 120 mokinių bei 6 mokytojai gilino žinias apie abiejų tautų istoriją, meną, virtuvę, kultūrą ir politiką.

Džiaugiamės tokiu gausiu įdomių ir išradingų pateiktų darbų skaičiumi, kurie demonstruoja lenkų ir lietuvių panašumus. Mus nustebino ir darbų įvairovė – filmai, eilėraščiai, esė bei meno kūriniai.

Spalio 6 d. savo tinklalapyje bei Facebook paskyroje pristatysime visus gautus darbus. Kviečiame juos pamatyti.

Darbus komisija vertins iki spalio 15 d. Kitą dieną savo tinklalapyje (http://www.efhr.eu/) paskelbsime konkurso nugalėtojus. Sekite informaciją mūsų tinklalapyje.

Dar kartą norime padėkoti visiems konkurso dalyviams.

EFHR


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


šeši × du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]