Tegul varpai pašaukia laimę    Musninkiečiai papuošė Velykų medį    Saulėtos, prasmingos, viltingos Prisikėlimo šventės!    Tikėjimą, Meilę ir Viltį į kiekvienus namus teatneša     Sušaukiamas Tarybos posėdis   

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau laikas išjungti šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Rudens šventė Barskūnuose

Ruduo – žavus metas, kai gamta išskleidžia nuostabaus grožio ir įvairovės spalvų paletę. Kur bepažvelgsi – atsiveria puikūs paveikslai, širdį skatinantys pradžiugti. Spalio 17 dieną Barskūnų pagrindinėje mokykloje vyko RUDENS ŠVENTĖ.

Į šventę susirinko ne tik mokyklos mokiniai ir mokytojai, bet ir kaimo bendruomenė, mokinių tėvai, svečiai. Į rudens šventę atvyko ir Širvintų rajono savivaldybės Jauniūnų seniūnijos seniūnas Vidmantas Grinys, Širvintų rajono savivaldybės tarybos narė Stefanija Tamašiūnienė, seimo narė Rita Tamašiūnienė bei Barskūnų pagrindinės mokyklos buvusi direktorė Irina Semaško.

Rudens šventės metu mokiniai ruošė rudeninių puokščių kompozicijas. Puokštėse atsispindėjo rudens spalvų grožis ir mokinių fantazija. Sunku buvo išrinkti vieną gražiausią, nes visos puokštės buvo originalios, spalvingos ir įdomios. Visi šventės dalyviai galėjo pasigrožėti originaliomis idėjomis, įgyvendintomis, kuriant darbelius iš rudens gėrybių. Mokinių  fantazijai ir išmonei nebuvo nei galo, nei krašto. Ir ko tik čia nebuvo: laivų, vėžliukų, peliukų, žmogeliukų, pudeliukų ir t.t… Viso to išvardyti net neįmanoma… Akis paganyti tikrai buvo kur. Smagiausia, kad viskas buvo pagaminta iš pačių mokinių ir jų giminaičių daržo ar sodo gėrybių. Taip pat mokiniai dalyvavo skaniausio ir įspūdingiausio patiekalo konkurse. O paruoštiems patiekalams abejingų neliko, jų gausa ir įvairovė nustebino mus visus. Kiekviena klasė turėjo savo temą: grybai, obuoliai, bulvės, moliūgai, burokėliai, kopūstai, morkos. Kai kurie darbeliai iš karto traukė dėmesį ir žavėjo savo originalumu, kūrybiškumu, išradingumu ir meniškumu. Mokinių kūrybą vertino  kompetentinga komisija (mūsų šventės svečiai) ir nutarė, kad visų darbai yra įdomūs, tačiau padėkos raštais ir piniginiais prizais apdovanojo tik pačių įspūdingiausių darbų autorius.

Po daržovių, rudens puokščių parodos buvo skelbiama šventės pradžia. Šventės atidaryme sveikinimo žodį tarė laikinai direktorės pareigas einanti Ana Mažeikienė bei pavaduotojas Marijan Buinickas. Po sveikinimo žodžių prasidėjo koncertinė programa, kurios metu buvo galima pamatyti netradicinį vaidinimą „ROPĖ“. Šventiško vaidinimo metu skambėjo mokinių dainos, eilės, rateliai. Galimybe pasirodyti vaidinime džiaugėsi ir priešmokyklinukai, ir Medžiukų pradinės mokyklos mokiniai. Visus labai pradžiugino pradinukų rudens madų šou, kurio metu buvo pristatomi drabužiai ar aksesuarai rudens tematika. Visi, kurie bent akies krašteliu stebėjo šią demonstraciją, pasijuto tarsi būtų nukelti į vietą, kur karaliauja ,,Rudens mada“. Visi šventės dalyviai buvo įtraukti į ropės traukimo ceremoniją: visi  rovė rovė, rovė rovė kol pagaliau išrovė ropę. Vaidinimą „ROPĘ“ vainikavo visus labai sužavėjęs muzikos mokytojo E.Michalkevič pasirodymas. Jo dainos išjudino visus šventės dalyvius.

Renginio pabaigoje, skambant linksmoms ansamblio „ZORZA“ dainelėms, džiaugėmės ir vaišinomės rudens vaišėmis. Šventėje linksmybių netrūko: vieni žaidė, šoko, kiti plojo, šnekučiavosi su pažįstamais, treti vaišinosi lauke virtu kopūstų troškiniu bei bulvėmis. Po linksmo ir gražaus koncerto vyko rudeninė vakaronė – diskoteka. Šią rudens popietę manau visiems buvo linksma ir malonu, tą mažą šilumos dalelę, gavę šiame pasibuvime, parsinešę į namus dar ilgai galėsime džiaugtis ilgais, tamsiais rudens vakarais.

 Barskūnų pagrindinės mokyklos informacija ir nuotraukos

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni × = keturiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]