Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Siekiama didinti visuomenės nepakantumą smurtui šeimoje

Širvintų rajono socialinių paslaugų centras jau aštuntus metus dalyvauja  prasmingoje akcijoje „16 aktyvumo dienų prieš smurtą prieš moteris“, kuria siekiama didinti visuomenės nepakantumą smurtui šeimoje.

Šių metų gruodžio 5 d. socialinių paslaugų centro direktorė Aldona Bubelevičiūtė, aš – padalinio vadovė socialiniams reikalams Elvyra Karickienė, socialiniai darbuotojai dirbantys su rizika patyrusiomis šeimomis, bei klientai susibūrė bendram pokalbiui apie smurto prieš moteris priežastis, pasekmes bei pagalbos galimybes.

Renginyje dalyvavo Širvintų rajono  savivaldybės socialinės paramos ir sveikatos skyriaus vedėja Deimantė Oršauskaitė, vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistė Rasa Dragūnienė, Širvintų prevencijos poskyrio specialistė Ginta Čepienė.

Ginta Čepienė pasidalino pastarųjų metų smurto arimoje aplinkoje aktualijomis mūsų rajone. Susitikimo metu buvo skaitomi pranešimai smurto bei „smurto rato“ artimoje aplinkoje tema. Taip pat buvo pristatytas nedidelis socialinis eksperimentas, kaip visuomenė reaguoja į akivaizdžias smurto žymes ant moters veido. Tuo buvo siekiama dar kartą priminti ir nelikti abejingiems smurto pasireiškimui mūsų visuomenėje.

Elvyra Karickienė

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× trys = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]