Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

2014-jų Kalėdinės plaukimo varžybos

10868004_384927528351585_234668077360008030_nLikus lygiai savaitei iki gražiausių metų švenčių, Širvintų sporto mokyklos baseine įvyko jubiliejinės 5-osios Kalėdinės plaukimo varžybos.

Plaukimo varžybose dalyvavo beveik visi 50 jaunųjų sportininkų. Vieni jų plaukimo treniruotes lanko jau net 3 ar 4 metus, o kiti – vos nuo spalio mėnesio pradėję lankyti 6-7 metų vaikučiai. Pagal amžiaus grupes plaukikai rungtyniavo 100 m kompleksiniu būdų, 50 m laisvuoju stiliumi, nugara ir krūtine, bei patys mažiausieji varžėsi 25 m laisvuoju stiliumi ir nugaros distancijose.

Po varžybų visi vaikai kartu su tėveliais, sesėmis, broliais ir net gi seneliais rinkosi į teniso salę kurioje vyko apdovanojimai. Apdovanojimų pradžioje plaukikas Kajus Valavičius visiems svečiams akordeonu sugrojo keletą kūrinių. Į šventę visus susirinkusius pasveikinti atvyko Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Tamošiūnienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Regina Jagminienė ir vyr. specialistas Borisas Sockis bei sporto mokyklos direktorius Algimantas Kmitas.

 Apdovanojimų metu buvo išdalinta net 15 medalių komplektų ir diplomų, daugybę padėkos raštu, kiekvienas dalyvis gavo po dovanėlių rinkinį ir Kalėdinių saldainių dėžutę. Visi svečiai vaišinosi didesniu nei 10 kg tortu, ragavo daugiau nei 100 kibinų ir išgėrė daugiau nei 25 litrus sulčių. Visi buvo sotūs, laimingi, su medaliais ant kaklų ir Kalėdinėmis dovanėlėmis. Kaip ir kiekvienais metais šias Kalėdines plaukimo varžybas remia parduotuvių tinklas UAB „Viktorija“, Širvintų knygynas ir keletą plaukimo treniruotes lankančių vaikų tėvelių.

Plaukimo vyr. mokytojas Gintautas Igliukas

Daugiau nuotraukų: čia ir čia


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni − keturi =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]