Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Apdovanoti aktyviausi Musninkų saviveiklininkai

Tradiciškai baigiantis metams Musninkuose apdovanojami aktyviausi saviveiklininkai. Šį kartą vyko jubiliejiniai – 10-ieji ‚Musinukų“ apdovanojimai.

Šventės dalyvius pagerbė Širvintų rajono meras Vincas Jasiukevičius, jo pavaduotojas Andrius Jozonis, Administracijos direktorė Elena Davidavičienė, Kultūros, turizmo ir ryšių su užsienio šalimis skyriaus vedėja Vita Majerienė, nuolatiniai šventės rėmėjai Jolanta ir Arvydas Miseliai, Vileikiškių kaimo bendruomenės pirmininkas Zenonas Miselis ir kultūros namų vadovė Janina Jankauskienė, Čiobiškio garbės pilietis Jonas Barusevičius, „Spindulio“ pirmininkas Alvydas Rolis, svečiai iš Gargždų.

Dėkota rėmėjams UAB „UHB“, UAB „Šimista“, UAB „Kęty baltic“.

Meras V. Jasiukevičius, sveikindamas su pirmuoju apvaliu jubiliejumi, gyrė gražius ir jautrius musninkiečių renginius. Administracijos direktorė E. Davidavičienė sakė: „Kai darbas yra malonumas, tai ir rezultatas puikus. Dalia parodo išmylėtą renginį.“ Vicemeras A. Jozonis pastebėjo, kad net gamta palaiko šventės nuotaiką ir dovanojo snaigių. V. Majerienė žavėjosi kultūros namų vadovės  Dalios Kiaulevičiūtės ir visų Musninkų saviveiklininkų kūrybiškumu, originalumu. Šiemet musės nusėdo ant gražių vazų, kurios ir tapo „Musinukų“ simboliu.

Metų ramsčio titulą 2014 metais pelnė Aušra Valantavičienė su dukra Toma, kurios be jokio atlygio padeda organizuojant renginius.

Metų skola. Ne dešimt, o 20 ar 30 metų dalyvaujanti saviveikloje Vida Ališauskienė.

Staigmena visiems buvo naujoji nominacija „Metų žiūrovas“. Be šio žmogaus nepraeina nė vienas renginys, „kaip administracijos direktorė yra „Musinukų“ sėkmės garantas, taip šis žmogus yra visų Musninkuose vykstančių renginių šypsena ir palaikytoja, – intrigavo renginio vedėja Dalia Kiaulevičiūtė. Tai Asta Autukevičienė.

 Metų saviveiklininko vardą šiemet pelnė Jadvyga Leleckienė.

Musninkų seniūnė Birutė Jankauskienė paskelbė, kas labiausiai nusipelnė seniūnijos labui. Seniūnijos geradario vardą pelnė Aurimas Inčiūra.

Musinukų šventę papuošė ir A. Ragelskienės organizuota Širvintų jaunimo darbų paroda. Svečiai galėjo čia pat parašyti linkėjimą jauniesiems menininkams.

Susirinkusius savo šokiais žavėjo mažieji Rūta ir Adrijus (vadovas L. Verikas), Musninkų A. Petrulio gimnazijos mokiniai (vadovė D. Balandienė), dainavo Domantas Rolis.

Visiems šventės dalyviams organizatoriai dovanojo grupės „Subtilu-Z“ ir Lietuvos nacionalinės  kultūros ir meno premijos laureatė Asta Krikščiūnaitė. Grupės nariai dainavo pusšimčio metų senumo dainas ir juokavo, kad atvyko iš Vilniaus – pramoninio Kernavės rajono. O salė dainavo kartu „Mėlynos gatvelės…“

Neringa Tuškevičienė

Nuotraukos autorės


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


aštuoni + šeši =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]