Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Didžioji dalis ūkininkų jau sulaukė tiesioginių išmokų

Tiesioginių išmokų už 2014 m. deklaruotus žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotus jau sulaukė 109 tūkst. žemdirbių. Šiems metams tiesioginėms išmokoms skirtos lėšos yra sėkmingai išmokėtos.

Nors numatytas išmokų mokėjimo terminas yra 2015 m. birželio 30 d., Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistai deda visas pastangas, kad parama kaip galima greičiau pasiektų šalies žemės ūkį. Įvykdžius paskutinius šiais metais mokėjimus, paramos jau bus sulaukę daugiau kaip 70 proc. ūkininkų (bendras deklaravusiųjų skaičius – 140 tūkst.). Už deklaruotus plotus išmokėta 803 mln. Lt (232,56 mln. Eur).

Išmokų už pirmuosius hektarus šiais metais sulaukė 102 tūkst. paramos gavėjų, jiems išmokėta beveik 70 mln. Lt (20,27 Eur).

Pagal specialiosios paramos schemą mokamos išmokos už pieną. Jos 2014 m. pasiekė 26 tūkst. paramos gavėjų, išmokėta daugiau kaip 22 mln. Lt (6,37 mln. Eur). Pieno gamintojams taip pat mokamos papildomos nacionalinės tiesioginės išmokos už pieną – beveik 40 tūkst. ūkininkų sulaukė 62 mln. Lt (17,95 mln. Eur).

Paskutinėmis metų dienomis pradėtos mokėti tiesioginės išmokos už baltąjį cukrų. 891 paramos gavėjui išmokėta 15 mln. Lt (4,34 mln. Eur) parama.

Tiesioginių išmokų mokėjimas bus tęsiamas 2015 m.

 

Informuoja Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


− du = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]