Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Informacija, kurią po euro įvedimo turi žinoti kiekvienas elektros vartotojas

Lietuvai 2015 metų sausio 1 dieną įsivedus eurą, elektros skirstymo bendrovė LESTO praneša, į ką atkreipti dėmesį prieš atliekant mokėjimus už suvartotą elektros energiją gruodžio mėnesį.

 Sausio mėnesį atsiskaitant už elektros energiją, suvartotą gruodį, reikia taikyti 2014 metų elektros energijos kainą litais.  Klientai, kurie atsiskaitys eurais, mokėtiną sumą litais turės perskaičiuoti pagal neatšaukiamą litų perskaičiavimo į eurus kursą – 3,45280 lito už 1 eurą.

Sausio 1-15 dienomis už suvartotą elektros energiją atsiskaitant grynaisiais pinigais bus galima mokėti tiek litais, tiek eurais, o grąža bus atiduodama tik eurais. Nuo sausio 16-osios bus galima atsiskaityti tik eurais.

Atsiskaitymo knygelių, kuriose mokėjimo valiuta nurodoma litais, po sausio 1 dienos keisti nereikės. Su jomis ir toliau bus galima atsiskaityti. Klientui rekomenduojame knygelėje patikslinti mokėjimo sumos valiutą euro prierašu „Eur“.

Klientai, kurie atsiskaito internetu, turi atkreipti dėmesį, jog visi mokėjimai jau nuo sausio 1 dienos bus atliekami nauja valiuta – eurais. Mokėtiną sumą litais reikės perskaičiuoti taikant oficialų kursą – 3,45280 lito už 1 eurą.

„Primename, jog paskutinėmis metų dienomis dalis įmokų surinkėjų gali dirbti trumpiau arba apskritai nedirbti. Klientams rekomenduojame pasitikslinti apmokėtą rodmenį savitarnos svetainėje www.manoelektra.lt, klientų aptarnavimo telefonu 1802 ar artimiausiame klientų aptarnavimo centre“, – sako LESTO Klientų aptarnavimo valdymo departamento direktorė Deimantė Bareikienė.

Pasikeitus valiutai LESTO klientams nereikės atnaujinti turimų sutarčių su bendrove.

LESTO siūlo klientams išbandyti patogesnį būdą mokėjimams už elektrą ir atsiskaityti pagal vidutinį mėnesio suvartojimą. Tokiu atveju nebereikia pildyti popierinės atsiskaitymo knygelės, kiekvieną mėnesį nurašyti elektros apskaitos prietaiso rodmenų. Klientams, kurie turi kelis objektus, pateikiama viena sąskaita, todėl atsiskaityti galima viena įmoka.

Kontroliuoti įmokų už elektros energiją dydį, peržiūrėti ankstesnius mokėjimus, esant poreikiui, deklaruoti elektros apskaitos prietaisų rodmenis ir patikslinti suvartojimo vidurkį galima savitarnos svetainėje www.manoelektra.lt.

Daugiau apie mokėjimus už elektros energiją po euro įvedimo skaitykite www.lesto.lt.

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


septyni − septyni =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]