Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Naujos M. Budinaitės-Žadeikienės knygos pristatymą lydėjo baleto šokis ir muzika

Ketvirtadienio vakarą įvyko trečiojo M. Budinaitės-Žadeikienės romano „Kanifolijos dulkėse“ pristatymas, subūręs maždaug du šimtus autorės draugų ir gerbėjų.

 „Šis renginys – šventė ir padėka visiems, palaikiusiems mane ir nekantriai laukusiems „Kanifolijos dulkėse“ pasirodymo. Šiai knygai atidaviau visą save ir nepaprastai džiaugiuosi pagaliau galėdama pristatyti ją skaitytojams“, – pristatymo metu sakė M. Budinaitė-Žadeikienė.

 Pasakiška nuotaika dvelkusiame pristatyme skambėjo fortepijono muzika ir sukosi baleto šokėjai. Pasak M. Budinaitės-Žadeikienės, šie vakaro programos elementai tapo užuominomis į pristatomos knygos siužetą.

„Kanifolijos dulkėse“ svarbią vietą užima baletas, kurį itin pamilau berašydama šią knygą. Visgi romane skaitytojams praskleidžiu ir žiaurius Vilniaus bohemos gyvenimo užkulisius. Kūriniu, kuriame gausu kvapą gniaužiančių scenų, siekiu paneigti nusistovėjusį požiūrį, jog įtraukiančius ir psichologinės įtampos kupinus romanus gali parašyti tik užsienio autoriai“, – sako rašytoja.

„Kanifolijos dulkėse“ – trečiasis jaunosios kartos lietuvių rašytojos romanas. Tai moderni garsiosios Hanso Kristiano Anderseno pasakos „Sniego karalienė“ interpretacija suaugusiems, kurioje atsiskleidžia neeilinė baleto šokėjų dvynių Kajaus ir Gerdos gyvenimo istorija.

Romanas „Kanifolijos dulkėse“ prekyboje pasirodė gruodžio viduryje. Jį išleido leidykla „Charibdė“.

Rašytoja ir scenaristė M. Budinaitė-Žadeikienė, rašiusi nuo mokyklos laikų, į Lietuvos literatūros pasaulį įžengė 2010 m., būdama dvidešimt ketverių metų. Ji yra išleidusi du palankiai skaitytojų įvertintus romanus „Geismo dukterys“ ir „Knyga ištrintu skyriumi“.

Informaciją pateikė komunikacijos agentūra 

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× vienas = trys

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]