Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Širvintų TS-LKD skyriuje – perversmas

S. Kirtiklis

Sigitas Kirtiklis

Šeštadienį, gruodžio 6 dieną, TS-LKD Širvintų skyriuje įvyko perversmas, po kurio 28 partijos nariai parašė prašymą sustabdyti jų narystę partijoje. Savo pareiškime Širvintų krašto žmonėms jie rašo:

„Mūsų partijos tikslas – teisingesnė, geresnė visiems ir kiekvienam, padoresnė ir garbingesnė Lietuva. Siekdami šio tikslo sutelkiame jėgas ir vienijame savo pastangas sąžiningai dirbti ir tarnauti Lietuvai ir bendrajai visuomenės gerovei. Mes siekiame solidarumo ir partnerystės visuomenėje bei realaus atsakingumo politikoje“ – taip rašoma TS-LKD partijos susijungimo programoje „Politinės veiklos pagrindai“, kuriai mes visi pritarėme. TS-LKD Širvintų skyriaus tikslas – „skyriaus narių vieningumas bendrai suvokiant, pripažįstant ir vadovaujantis partijos vertybėmis“. Deja, abu šie tikslai buvo sutrypti TS-LKD Širvintų skyriaus visuotiniame susirinkime, vykusiame 2014 m. gruodžio 6 dieną, kai dalis partijos narių savivaliavo, nepaisydami Priežiūros komiteto išvadų, kuriomis dviem partijos narėms pritaikyta partinės atsakomybės priemonė – sustabdyta narystė partijoje iki vienerių metų, triukšmingai ir kategoriškai kėlė jų kandidatūras  į partijos sąrašo lyderius, sumenkindami TS–LKD Širvintų skyriaus partijos autoritetą, pamindami teisingumą, sąžiningumą, politinę kultūrą, krikščioniškosios moralės nuostatas.

Mums nepriimtina, kad bet kokia kaina valdžios siekiantys TS-LKD  partijos nariai, teisingai nubausti  už pagrindinių partijos  veiklos principų  paniekinimą,  tampa rinkimų į Savivaldybes tarybą sąrašo lyderiais, todėl mes, žemiau pasirašiusieji,  atsiribojame nuo TS-LKD Širvintų skyriaus partijos narių sąrašo rėmimo, rinkiminės kampanijos ir stabdome savo narystę TS-LKD Širvintų skyriuje“.

Pranešimą, skirta Širvintų krašto žmonėms ir Partijos vadovybei pasirašo buvęs skyriaus pirmininkas Sigitas Kirtiklis ir 27 nariai (sąrašas redakcijai žinomas).

 

Pagal cituojamo pranešimo, kurį pasirašė 28 TS-LKD nariai, medžiagą, parengė Vilma Valiukevičienė


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. ? sako:

  Komentatoriau „Pyze“, savo slapyvardžiu ir žodynu labai tinkate DP kompanijai. Šaunuolis, gal kai kada ir persižegnojate, ar ne?

 2. De'bilas sako:

  Anonimas – PAAAADDDDDLAAAAZZZY…S .Ar tai tiesa?

 3. Laisvei sako:

  Esate visiškai teisus(-i). Pažiūrėkite akylai , kaip politikai jėgas „išdėlioja“: 2014 m. pradžia – šeimoje du TS-LKD nariai. 2014 M. pabaiga – vienas lieka TS-LKD, kitas jau… Darbo partijoje…

 4. sako:

  O teisybė tai kokia? Gal mes jos nežinom????

 5. Anonimas sako:

  Visa tai pavadinčiau TEISYBĖS triumfu.

 6. sako:

  Ką čia vardint, taigi dvi tarybos narės pabėgusios į opoziciją

 7. Idomu sako:

  Ivardinkit ir uz juos nebalsuosim

 8. Anonimas sako:

  Ką reiškia „dalis partijos narių savivaliavo”? Ar jie turėjo elgtis ne pagal sąžinę, o pagal tai, kaip buvo nurodyta?

 9. Laisvė sako:

  Labai gaila, kai oponentės partijos užverbuoja kitų partijų žmones ir šie suskaldo partijas iš vidaus. Taip tik padėdamos nešvariosioms laimėti. :( Primityvūs žaidimai. Negi rinkėjai laikomi kvailiais????

 10. Anonimas sako:

  Pasirodo , dar esama sąžiningų žmonių ir partijose. Sako, kad šiai dienai pasitraukusių iš šios partijos yra virš 40 žmonių. Ar tai tiesa? Kas žinote tiksliau??? To dar nebuvo. Norėtųsi žinoti tų žmonių pavardes , tikimės sužinoti , juk tai rimti dalykai, nes ne 1 ir ne 2 pasitraukė.

 11. Rimta sako:

  Nuoširdžiai gaila ir užuojauta visiems. Nesunkiai galima nuspėti kas šioje partijoje leidžia nuodus ir spjaudosi ugnimi- tai labai krikščioniška.

 12. O sako:

  kas dabar skyriaus pirmininkas?

 13. vietinis sako:

  Buvo normali partija

 14. pyze sako:

  Tikrai?
  Savo diagnozes gal tikrinkite, politikos ir zurnalistikos monstrai.

 15. Pyzei sako:

  Ačiū už diagnozę, tačiau jūsų vardas atspindi jūsų diagnozę :D

 16. pyze sako:

  “Pranešimą, skirta Širvintų krašto žmonės ir Partijos vadovybei pasirašo buvęs skyriaus pirmininkas Sigitas Kirtiklis ir 27 nariai (sąrašas redakcijai žinomas).”

  Tai paskelbkite tu nariu pavardes! Pranešimas skirtas Širvintų krašto žmonės ir Partijos vadovybei – ar ne taip? Debilai, jus ar ka?

Jūsų komentaras:


vienas + = aštuoni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]