Dienos šviesą išvydo Jono Lučiūno fotografijų albumas „Širvintų krašto žmonės“    Nuo rugsėjo 2 d. keičiasi Vilniaus AVMI Širvintų poskyrio mokesčių mokėtojų aptarnavimo laikas    Kviečiame į informacinį renginį apie paramą Širvintų r. VVG strategijos lėšomis    Rugsėjo 1-ąją Ukmergės kultūros centre bus nemokamai rodomi du kino filmai    Sudie, gražuole vasara   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Su „Moterų informacijos centro“ atstovais aptarti bendradarbiavimo klausimai

laime-521c7635a4698Gruodžio 10 dieną baigėsi nuo lapkričio 25 dienos vykusi akcija „16 dienų be smurto“. Užbaigiant šią akciją, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate lankėsi atstovės iš „Moterų informacijos centro“.

Centras teikia teisinę, psichologinę, socialinę pagalbą telefonu, nukreipia į atitinkamas institucijas smurtą patyrusias ar kitaip nukentėjusias moteris. Į susitikimą su centro projektų vadovėmis Dovile Masalskiene ir Rugile Butkevičiūte susirinko policijos komisariato darbuotojai,  rajono socialiniai darbuotojai, savivaldybės atstovai, Širvintų socialinių paslaugų centro direktorė ir kiti svečiai, kuriems buvo aktuali smurto artimoje aplinkoje bei patyčių tema.

Moterų informacijos centro atstovės pasidžiaugė sėkmingu bendradarbiavimu su Širvintų rajono pareigūnais ir socialiniais darbuotojais. „Visa informacija, būtina problemos spręsti gaunama operatyviai, palaikomas betarpiškas ryšys, tai vienas iš rajonų, su kuriuo bendradarbiaujama itin glaudžiai“- sakė Dovile Masalskiene. Susitikimo metu buvo pristatyti per pastaruosius metus pasiekti bendradarbiavimo rezultatai, pasidalinta specialistų patarimais, kaip veikti smurto artimoje aplinkoje atveju, kokiu būdu suteikiama pagalba nukentėjusiems asmenims.

Susitikimo metu dirbantiems su jaunimu pareigūnams ir specialistams pristatyta programa „Jaunimo saugumas socialiniuose tinkluose“. Akcentuota elektroninių patyčių problema, nurodytos galimos veikimo prieš tokios rūšies patyčias kryptys ir būdai. Centro atstovės geranoriškai pasidalino visa turima informacija, patirtimi ir priemonėmis, kuriomis galima veikti prieš patyčias jaunimo tarpe.

Tikimasi, kad dalijimasis patirtimi ir idėjomis atneš teigiamų rezultatų, suteikiant pagalbą nukentėjusiems nuo patyčių ir smurto artimoje aplinkoje.

 Informuoja Širvintų rajono policijos komisariatas


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


penki + trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]