Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

A. Zuoko partijai – solidi E. Dragūno-Selo bičiulio parama

Egidijus Dragūnas ir Tautvydas Barštys© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Egidijus Dragūnas ir Tautvydas Barštys© DELFI (Š.Mažeikos nuotr.)

Vilniaus mero Artūro Zuoko vadovaujama Lietuvos laisvės sąjunga (LLS) sulaukė pirmos stambios finansinės injekcijos rinkimų kampanijai.

Maksimalią leistiną sumą LLS paaukojo vienas turtingiausių Lietuvos žmonių, geras dainininko Egidijaus Dragūno bičiulis Tautvydas Barštys.

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) skelbiamais duomenimis, trečiadienį T. Barštys A. Zuoko partijai paaukojo 13 555 eurus, taip beveik padvigubindamas partijos rinkiminėje sąskaitoje sukauptą sumą. Iki „Kauno grūdų“ savininko aukos LLS sąskaitoje buvo beveik 15,8 tūkst. eurų, visi šie pinigai atkeliavo iš partijos iždo.

 T. Barštys – Vilniaus mero politinis bendražygis. Jis į Kauno tarybą 2011 m. išrinktas pagal Liberalų ir centro sąjungą (LiCS), iš kurios pasitraukęs A. Zuokas tais pačiais metais triumfavo rinkimuose Vilniuje su savo suburtu judėjimu „Taip“. Pernai „sūnus paklydėlis“ grįžo: po LiCS ir „Taip“ jungtuvių suformuota LLS. Naujosios partijos kandidatų į Kauno tarybą sąraše T. Barštys įrašytas trečiuoju numeriu.

Parama LLS neseniai pagarsėjo ir T. Barščio bičiulis E. Dragūnas. Dainininkas savo koncerto Kaune metu į sceną pakvietė Eriką Tamašauską – LLS kandidatą į Kauno mero postą. Tiesa, publikos tai nesužavėjo – kauniečiai politiką nušvilpė. Kiek anksčiau E. Dragūnas taip pat dalyvavo renginiuose su A. Zuoku ir E. Tamašausku.

DELFI primena, jog VRK siekė įspėti E. Dragūną už galimą politinę agitaciją. Tačiau atlikėjas, anot su juo bendravusios VRK specialistės, atsisakė pateikti savo elektroninio pašto adreso, o pačią VRK atstovę „pasiuntė“.

www.DELFI.lt

______________________________________________________________

„Krašto naujienos“ informuoja, kad rubrikoje „Politika“ informacija skelbiama neatlygintinai. Čia talpinami pranešimai apie vietos savivaldos, LR Seimo, Europarlamento politikų veiklą, politinės naujienos ir politikų komentarai, pasisakymai.

Straipsnių ir pranešimų talpinimo tvarka:

Straipsnius, išsaugotus Word formatu, galima atsiųsti el. paštu [email protected]

Straipsniai patalpinami per 1-3 darbo dienas.

Straipsniai talpinami atsiuntimo laiko eilės tvarka.

Straipsniai neredaguojami, nekoreguojami, netrumpinami.

Prie straipsnio talpinama iki 5 nuotraukų, išsaugotų JPG formatu.

Redakcija nebūtinai sutinka su straipsnyje išsakyta nuomone ir už straipsnių (išskyrus pasirašytų „Krašto naujienų“ vardu) turinį neatsako.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


+ devyni = dvylika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]