Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Kandidatas į Širvintų savivaldą nubaustas už neteisėtą prekybą alkoholiu

alkoŠirvintų rajono policijos ataskaitos pristatyme nuskambėjo padėka pareigūnams, kad pastaruoju metu itin suaktyvėjo jų darbas, kad išaiškinama vis daugiau pažeidimų, kad tiriant pažeidimus ir nusikaltimus nėra kreipiamas dėmesys į pažeidėjo pareigas ir dėl jų nedaromos jokios išlygos. Vienas tokių pažeidimų – alkoholio kontrolės įstatymo pažeidimas, kurį padarė asmuo, kandidatuojantis į Širvintų rajono savivaldybės tarybą.

Kaip „Krašto naujienoms“ pavyko sužinoti, viename Širvintų rajono kaimų asmuo prekiavo alkoholiu iš savo namų. Leidimą prekybai alkoholiu jis turėjo. Tačiau prekiavo draudžiamomis valandomis, tai yra – jau po 22 valandos.

Tiek pareigūnai, tiek Savivaldybės administracija atsisakė pateikti pažeidėjo pavardę, motyvuodami tuo, jog policijos sprendimas nėra įsiteisėjęs bei šiuo metu yra apskųstas teismui.

Tačiau faktas, kad asmuo yra vienas kandidatų į savivaldą, mus paskatino ginti viešąjį interesą ir pasidomėti istorija plačiau.

Kaip mus informavo Širvintų policijos komisariato viršininkas Erik Jalovik, pažeidimas nustatytas praėjusių metų gruodžio viduryje. Asmuo, turintis leidimą prekiauti alkoholiu, juo prekiavo iš namų. Užfiksuota, kad alkoholis buvo parduodamas gerokai po 22 valandos. Prekiauta alumi ir degtine vakare 22.50 val. ir 23.05 val. Pažeidėjas prisipažino netinkamai prekiavęs. Jam surašytas protokolas ir jis nubaustas 145 eurų (500 Lt) bauda.

Naujasis Širvintų policijos viršininkas pripažino, kad jo praktikoje tai pirmas atvejis, kai asmuo turi leidimą prekiauti iš namų. Tačiau kaip „Krašto naujienas“ informavo Savivaldybės administracija, leidimas yra išduotas seniai, pagal tuo metu galiojančius teisės aktus (leidimo data neskelbiama, kad neįsiteisėjus teismo sprendimui nebūtų pažeisti įstatymai). Pažeidėją iškarto patikrino ir Valstybinė mokesčių inspekcija. Ji jokių finansinių pažeidimų nerado.

Yra žinoma, kad minimas asmuo tokiu būdu pažeidžia įstatymus jau ne pirmą kartą.

„Krašto naujienos“ seks įvykius ir būtinai informuos savo skaitytojus apie teismo baigtį. Tikėkimės, kad teismas įvyks iki rinkimų, kad visuomenė galėtų laiku sužinoti, kuris kandidatas pažeisdamas įstatymus girdo tautą.

„Krašto naujienų“ informacija

 

 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

16 Komentarai (-ų)

 1. to to GRIGORIJUS sako:

  Melas tikras melas

 2. to GRIGORIJUS sako:

  Tau gal Psichozė . Psichozė yra bendras psichiatrijoje naudojamas terminas apibūdinti psichinei būsenai, kai asmuo iškreiptai suvokia, praranda racionalų ryšį su realybe.Psichozės atveju gali pasireikšti įvairūs asmenybės, minčių bei elgesio pakitimai: iliuzijos ir klaidingi įsitikinimai, kurie paremti tvirtais, bet iš iškreipto suvokimo atsirandančiais argumentais, (pvz., paranoja); haliucinacijos, sutrikusi mąstymo funkcija; dažnai nesugebėjimas suvokti savo elgesio ir minčių keistumo ir nepagrįstumo, bendravimo bei kasdieninės veiklos atlikimo sunkumai.

 3. samsui sako:

  Melas kad iš DP. DP yra pati geriausia – sąžiningiausia .Čia gi mūsų kraštas, gimtoji žemė, čia pasakų namai…..

 4. ŠITAS sako:

  KUR TIK KAS NORS …. VISUR KYŠO DP AUSYS

 5. kovarnis sako:

  Skyriaus pirmininkas turi žinoti. Informuodamas visuomenę ir išmesdamas kandidatą iš sąrašų , pakeltų partiją žmonių akyse. Ir nesvarbu, kokia tai partija.

 6. GRIGORIJUS sako:

  TAI Melas kad iš DP

 7. sako:

  Pagyvensim ir pamatysit, kad tiesą rašiau, nežinočiau nerašyčiau. Kai įsiteisės sprendimas, tada spauda parašys, tada visi ir sužinosime kas.

 8. Janina sako:

  Nevedziokite,intrigu-ponai

 9. to Aš sako:

  Melagis tai negali būt kad iš DP .Eilinė provokacija ir dar kad iš ZIBALŲ .DP yra pati geriausia – sąžiningiausia .

 10. sako:

  Tai DP kandidatas, berods iš Zibalų seniūnijos. Kaltas, tai ir sakyk, kad kaltas, ne dar skundžiasi, o gal kas nors pagelbės reikalą patvarkyt. Čia gi mūsų kraštas, gimtoji žemė, čia pasakų namai…..

 11. opo sako:

  Leidima turi. Finansai tvarkoj. Bet pardave po 22 val.
  Man cia aiski provokacija, dirbtinai su pagalbininkais pagamintas ivykis.

 12. kas? sako:

  O kas toks? Pas mus Lietuvoj labiausiai ginami nusikaltėliai. Jų pavardės labiausiai slepiamos.

 13. irgi rinkejas sako:

  iškarto? Silpnapročiai. Žiniasklaida, blyyyyn.
  Gal – iš karto?

 14. irgi rinkejas sako:

  Tegu Krasto naujienos jamasi tyrimo!
  O pasirasyti savo pavarde apsisiusiojo.

 15. rinkejas sako:

  gal jis priklauso DP

 16. žioplei sako:

  pagal įstatymą viešąjį interesą gina prokuroras.

Jūsų komentaras:


+ vienas = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]