Paskutinis vasaros šokis    Demokratija Baltijos kelyje    Užbūrė Pakruojo dvaro gėlių kompozicijos, jų įvairovė, spalvingumas    Prevencija, skirta gyventojų turto apsaugai    Žolinėje – saugumas   

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar pritartumėte siūlymui dalį kasmetinio biudžeto viešinimui skirti savivaldybės mažumos (opozicijos) veiklos viešinimui?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Kviečia siūlyti pretendentus I. Šeiniaus premijai gauti

Kviečiame kultūros, švietimo, ugdymo įstaigas, valdžios institucijas, įmones, visuomenines organizacijas, fizinius asmenis ir meno kolektyvus iki 2015 m. sausio 15 d. siūlyti pretendentus I. Šeiniaus premijai gauti.

Premija yra skiriama už reikšmingiausius muzikos, dailės, choreografijos ir kitų meno sričių kūrybos darbus, etninės kultūros ir tradicijų puoselėjimą, altruistinę veiklą, už Širvintų krašto kultūros reprezentavimą Lietuvoje ir už jos ribų (leidiniais, garso ir vaizdo įrašais, publikacijomis, viešais renginiais, koncertais, televizijos laidomis, švietėjiška, kraštotyrine veikla ir kt.).

Pretendentus siūlantys fiziniai, juridiniai asmenys ar kolektyvai privalo pateikti išsamią veiklos charakteristiką, kurioje aprašomi asmens ar kolektyvo nuveikti darbai, pažymima, už kokius nuopelnus rekomenduojama premija. Prie veiklos charakteristikos pageidautina pridėti iliustracinę medžiagą (nuotraukas, atsiliepimus spaudoje, lankstukus, garso, vaizdo įrašus ir kt.).

Širvintų rajono savivaldybės administracija pretendentus registruoja vadovaudamasi Širvintų rajono savivaldybės tarybos 2005 m. kovo 29 d. sprendimo Nr. 76 „Dėl Igno Šeiniaus premijos steigimo“ patvirtintų Igno Šeiniaus premijos skyrimo nuostatų 5.1. papunkčiu.

Kandidatų charakteristikas užklijuotuose vokuose su užrašu “Kandidatų Igno Šeiniaus premijai gauti vertinimo komisijai” prašome pristatyti į Širvintų rajono savivaldybės administracijos priimamąjį (Vilniaus g. 61, Širvintos, I a.).

 

Širvintų rajono savivaldybės administracijos informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

6 Komentarai (-ų)

 1. Rasa sako:

  Jei bus pastaroji, tai premija nieko verta.

 2. bendruomene sako:

  Skeberiene! Vienreiksmiskai.

 3. fadh sako:

  cia turi buti daktaras ar daktarka ,o jy ne.

 4. Alina sako:

  Danutė tikrai deda daug pastangų populiarindama I.Šeiniaus kūrybą. Jūs net neįsivaizduojat kiek darbų ji nudirba stengdamasi įamžinti I. Šeiniaus atminimą. Kiek slenksčių ji jau numynė. Jei Širvintose bus paminklas šiam iškiliam žmogui, tai tik Danutės dėka. Tad ji- verčiausia šios premijos.

 5. Antanas sako:

  BAIKIT JUOKUS, TIK NE MILIUKIENE, ŠEINIUS GRABE APSIVERS.

 6. vienareikšmiškai sako:

  Danutė Miliukienė

Jūsų komentaras:


+ šeši = septyni

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]