Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

LLS (liberalai) – Suremkim pečius už žmogų ir permainas!

LIETUVOS LAISVĖS SĄJUNGOS  ŠIRVINTŲ RAJONO SKYRIAUS

Kandidatų į savivaldos rinkimus sąrašas:

pirmininkas

0

1

2

3

4

5

6

8

 

2015 metų Savivaldybių tarybų rinkimų

PROGRAMA

Suremkime pečius už laisvą žmogų atviroje visuomenėje

Širvintų rajono skyrius laikosi pagrindinio Lietuvos laisvės sąjungos programos principo, kad tik laisvas žmogus laisvoje visuomenėje gali kurti stiprią valstybę. Savivalda turi tarnauti žmogui, o ne žmogus valdžiai. Savivaldybės vadovai turi nuoširdžiai rūpintis žmonėmis ir realiai jiems padėti, neleisti vilkinti gyventojų problemų sprendimų. Išeidamas iš valdininkų žmogus turi rankoje turėti aiškų ir  konkretų jų sprendimo planą.

Mes už savivaldybės administracijos biurokratinio aparato mažinimą ir optimizavimą

( mažėjant gyventojų skaičiui, esant mažam biudžetui).

Valdžia turi remtis viešumu, skaidrumu ir pasitikėjimu žmogumi. Mes sieksime platesnio gyventojų dalyvavimo priimant sprendimus, viešų diskusijų svarbiausiais bendruomenės klausimais, pagarbos žmonių poreikiams. Mes už racionalius ir pasvertus sprendimus vietos bendruomenės labui, už bendruomeniškumo ir pilietiškumo skatinimą, už nevyriausybinių, visuomeninių, bendruomeninių, jaunimo  organizacijų veiklos skatinimą ir rėmimą.

Mes už gyvenamosios aplinkos saugumą. Skatinsime policijos ir visuomenės bendradarbiavimą, ieškosime Valstybės institucijų paramos. Viešąjį saugumą užtikrinančios institucijos ir gyventojai turi tapti socialiniais partneriais. Savivaldybė kartu su Policijos komisariatu turi dalyvauti prevencijos programose, skatinti visuomenės pilietiškumą, policijos bendradarbiavimą su visuomene, skatinti saugios kaimynystės judėjimą.

Mes pasisakome už tai, kad rengiant savivaldybės plėtros planus, būtina maksimaliai išnaudoti ES struktūrinių fondų finansinę paramą, orientuotis į kelių būklės, miesto ir gyvenviečių apšvietimo gerinimą, į tuos projektus, kurie mažintų socialinius-ekonominius skirtumus tarp seniūnijų,  socialinių žmonių grupių, gerintų gyvenimo kokybę. Ypatingą dėmesį skirsime automobilių stovėjimo, vaikų žaidimų aikštelių, žaliųjų zonų tvarkymo daugiabučių namų kvartaluose projektams.

Didelį dėmesį skirsime jaunimui, jo užimtumui. Svarbus veiklos baras -  neformalus ugdymas, sąlygų sudarymas turiningam laisvalaikiui, poilsiui, kūrybai, saviraiškai. Siekiant šių uždavinių įgyvendinimo skatinsime ir remsime jaunimo organizacijų veiklą. Sieksime nuolatinį dėmesį ir investicijas skirti jaunimo užimtumui.

Sieksime, kad socialinė parama pasiektų tuos, kuriems iš tikrųjų labiausiai jos reikia, ypatingą dėmesį skiriant neįgaliesiems. Į socialinių paslaugų teikimo procesą plačiau įtrauksime bendruomenes, visuomenines organizacijas.                      Sieksime socialines paslaugas orientuoti į gaunančiųjų paslaugas namuose, taip sudarant galimybę gyventi visavertį gyvenimą namuose.

Sieksime sveikatos priežiūros paslaugų kokybės ir prieinamumo. Neatidėliotina medicinos pagalba turi būti suteikiama operatyviai ir efektyviai. Sieksime, kad būtų sudarytos visos sąlygos Širvintų rajono žmonėms  pasiekti Ukmergės, Vilniaus miesto Santariškių ir Greitosios pagalbos ligonines.

Švietimo sistemos modernizavimas ir finansavimas – prioritetinė veiklos sritis. Tobulinsime švietimo įstaigų optimizavimo programą, kad mokyklos nebūtų skurstančios ir nekovotų dėl mokinio krepšelio. Mokyklų bendruomenės pačios turėtų labiau įsijungti į mokyklų kūrimo ir rėmino procesą.

Aktyvus sportas rajone turi gilias tradicijas. Sieksime ir ieškosime galimybių sukurti modernią sporto bazę, sudaryti maksimalias sąlygas vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų dalyvavimui sporto ir laisvalaikio renginiuose. Sieksime plėsti aktyvaus poilsio, pramogų, rekreacines zonas, sporto ir turizmo paslaugų infrastruktūrą.

Remsime ir skatinsime kultūros darbuotojus, nes jie vykdo etninės kultūros išsaugojimo, mėgėjiškos meninės veiklos organizavimo, profesionalaus meno propagavimo, vaikų ir jaunimo užimtumo funkcijas. Jie daug dirba ir prisideda ugdant pilietiškai aktyvią, iniciatyvią bendruomenę. Rajono išskirtinumas – tradiciniai regiono ir respublikiniai kultūros renginiai.

Sieksime didesnį dėmesį skirti kaimo plėtrai, prisidėti prie bendruomenių rengiamų projektų, gerinant kaimo vietovių infrastruktūrą, skatinti alternatyvių kaimo verslų kūrimąsi, stiprinti kaimo socialinę ir ekonominę infrastruktūrą. Skatinsime kaimo ir  miesto bendruomenių kūrimąsi, aktyvų dalyvavimą sprendžiant aktualius reikalus.

Sieksime toliau tęsti miesto tvarkymo darbus, Europos Sąjungos struktūrinių fondų pagalba renovuoti gatvių dangą, įrengti šaligatvius, didesnį dėmesį skirti nuošalesnių gatvių priežiūrai ir apšvietimui.

Politinė reklama bus apmokėta iš Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) rinkiminės banko sąskaitos. 


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

12 Komentarai (-ų)

 1. Anonimas sako:

  Atleiskite, bet nebalsuosiu.

 2. ooo sako:

  tik su jumis

 3. eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sako:

  Šitam sarašui aš sakysiu KITAS.

 4. to zinai nu sako:

  Jokiu permainu nebus , jei tokie valdzioj bus , kaip tu , komentatoriau.atsipeikekit, zmones…

 5. to zinai nu sako:

  Perskaityk iš naujo .kazko nesupratai.sodina tuos , kurie vagia europos sajungos pinigus.deja tokia realybe….turbut esi iš ju tarpo , kad taip sureagavai…

 6. to zinai NU sako:

  Esi labai neatsakinga, jeigu gerai nepasidedi ir seniai nupeze pavagia. O KODEL pavardziu kol kas neminesi? tURBUT BIJAI KAD UZ smeizta nuteis? Nebijok. Kovo 2 d. rytas atnes permainas ir pas mus.

 7. zinai NU sako:

  Tik vaikai dar kazka ir nuveiks.visos viltys i juos.Tik ne seniai nupeze ir vagiantys,ypac tokiu daug DP.pavardziu kol kas neminesim.

 8. JKL sako:

  Kodel nieko snd neidejote apie DP? Ar paplavų duobe uzsalo?

 9. nu sako:

  O ka gali nuveikti Zivile.Vaflius dalino girdejau pries kaledas.papirko vyrus ir moteris ir jaunima

 10. nu sako:

  ka gali nuveikti gero rajonui vaikas tipo Varanecko? Cia juokingiau uz Jozoniuka padarete.

 11. taip sako:

  Būtinai balsuosim tik ne uz jus !!!

 12. Musninkiete sako:

  Sauni partija.Butinai balsuosim tik uz jus !!!

Jūsų komentaras:


+ trys = vienuolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]