Širvintos. Rugsėjo 11-17 d. įvykių suvestinė    Savivaldos parodija    "Dviračio žinios" apie Širvintų aktualijas    Bandytas priregistruoti vogtas automobilis    Pareigūnės rūpinasi gyventojų saugumu   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar Jūsų darbdavys suteikia laisvą pusdienį palydėti vaikus į mokyklą pirmą mokslo metų dieną?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

VARDADIENIAI

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Pareigūnai Širvintose drebino asmenis besiverčiančius narkotikų bei dyzelino apyvarta

2015 m. sausio 16 d. vakare Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato pareigūnai Širvintų mieste ir rajone vykdė  policinę priemonę dėl narkotinių medžiagų apyvartos užkardymo ir akcizinių prekių apyvartos kontrolės.

Apie 18 valandą policijos pareigūnai patikrinę 56-erių Širvintų miesto gyventojo garažą, jame aptiko apie 370 litrų dyzelino. Vyriškis kuro įsigijimo dokumentų pateikti negalėjo. Policijos komisariate pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal LR ATPK 1632 str.

Apie 19 valandą, Širvintose, Kalnalaukio gatvėje policijos pareigūnai turėdami informacijos, kad asmuo vairuoja transporto priemonę neturėdamas tam teisės, sulaikė  automobilį SAAB, kurį vairavo 31-erių vyras. Atlikus vairuotojo dalinę apžiūrą, jo striukės kišenėje rastas polietileninis maišelis su 20 g. augalinės kilmės kaip įtariama narkotinės medžiagos, o automobilio salone rastos svarstyklės. Be to vairuotojui dar buvo nustatytas 0,61 promilės girtumas. Vyriškiui buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo  protokolas už vairavimą esant neblaiviam kai atimta teisė vairuoti ir jis uždarytas į areštinę.

Tęsiant policinę priemonę, apie 21 val. Širvintų rajone pareigūnai sustabdė automobilį MITSUBISHI COLT, kurį vairavo 18-etis. Patikrinimo metu, paklausus ar vairuotojas turi draudžiamų daiktų, jis pateikė  bagažinėje laikytą maišelį su 5,5 g. augalinės kilmės kaip įtariama  narkotinės medžiagos. Automobilio vairuotojas uždarytas į areštinę.

Tęsiant procesinius veiksmais ir atlikus kratą vieno iš įtariamųjų namuose rastas nedidelis kiekis alkoholio, kaip įtariama denatūruoto etilo alkoholio. Jį laikiusiai 30-etei moteriai surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas pagal LR ATPK 1772 str.

Širvintų rajono policijos komisariato informacija


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

3 Komentarai (-ų)

  1. ZZZ sako:

    NEPILSTYKIT IŠ TUŠČIO Į KIAURĄ.

  2. antiaugalas sako:

    augalas jei zinai ka,pranesk ne vietiniams ir bus sutvarkyta

  3. Augalas sako:

    Tai ko cia gaudo maziukus, tegu nuvaziuoja i kalnalauki garazus, is kur didzioji dalis kvaisinasi…bet kam cia pasiskusi, jei vietiniai pareigunai zino ir nieko nedaro…

Jūsų komentaras:


du + du =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]