Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Plakatas sukėlė diskusijų bangą

Ant Širvintų seniūnijos pastato (Vilniaus g. 86) iškilęs Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) plakatas sukėlė daug įvairių diskusijų. Vieni piktinasi, kad ant Širvintų rajono savivaldybei priklausančio pastato kabinama politinė reklama, kiti spėlioja, kiek reikėjo sumokėti už tokį didelį plotą reklamai. Kai kurių partijų kandidatai net apskundė tokią politinę reklamą Vyriausiajai rinkimų komisijai.

2015-01-19 13.25.05

 

„Krašto naujienos“ imasi tyrimo ir aiškinsis, kas teisus, o kas ne.

Jau artimiausiu metu kviečiame skaityti Lietuvos laisvės sąjungos Širvintų skyriaus pirmininko Kęstučio Pakalnio komentarą. Surasime ir kalbinsime pastato savininką, aiškinsimės įstatymų peripetijas.

Savo skaitytojų prašome būti pilietiškais ir informuoti mus apie Širvintų rajone pastebėtus politinės reklamos pažeidimus.

Nuotraukoje – daug diskusijų sukėlęs plakatas.

Krašto naujienų informacija

______________________________________________________________

„Krašto naujienos“ informuoja, kad rubrikoje „Politika“ informacija skelbiama neatlygintinai. Čia talpinami pranešimai apie vietos savivaldos, LR Seimo, Europarlamento politikų veiklą, politinės naujienos ir politikų komentarai, pasisakymai.

Straipsnių ir pranešimų talpinimo tvarka:

Straipsnius, išsaugotus Word formatu, galima atsiųsti el. paštu [email protected]

Straipsniai patalpinami per 1-3 darbo dienas.

Straipsniai talpinami atsiuntimo laiko eilės tvarka.

Straipsniai neredaguojami, nekoreguojami, netrumpinami.

Prie straipsnio talpinama iki 5 nuotraukų, išsaugotų JPG formatu.

Redakcija nebūtinai sutinka su straipsnyje išsakyta nuomone ir už straipsnių (išskyrus pasirašytų „Krašto naujienų“ vardu) turinį neatsako.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

27 Komentarai (-ų)

 1. ?kl?dq?kgdj sako:

  Kokia cia dar Rita? Ka cia paistot?

 2. Lietuvis sako:

  mes uz Rita

 3. irgi rinkejas sako:

  >Regėsite

  Viskas gerai?
  Ritos net sarasuose nera. Nei meru, nei tarybos nariu jin nenori buti. Seime geriau.

 4. Regėsite sako:

  Kai prašneks priešrinkiminiuose debatuose Živilė P.ir Seimo narė Rita Tamašūnienė, galėsite palyginti, kam geriau ir likti KAKADU heroje, o kas yra iš tikro išsilavinęs, aukštos politinės kultūros , moralus politikas, kuris labai sąžiningąi dirbtų mero pareigose. Konkurentė Živiliukui ryyyyškiai neparanki. Nesvarbu, ką runkelynas išrinks, bet bus proga išgirsti kitą požiūrį.

 5. LAIMES sako:

  jonas laimes

 6. O sako:

  šio sarašo pirmas žmogus labai jau primena dabartinį merą….

 7. protingai sako:

  Sauniai cia padaryta. Paslepta rinkimine agitacija.

 8. to Aš 22/01/2015 23:35 sako:

  Sąrašas geras :D Juokaujat :D Aptaškytas purvais po maxima :D

 9. 69 sako:

  BET RITA LAIMES

 10. sako:

  Šaunuoliai, gražus plakatas. Bijo,oi kaip bijo Živilytė, nes gali pralaimėti, manau kad jinai labai daug pinigėlių išleis viskam, o susigrąžinti gali ir netekti. Bėda, didelė bėda. Patys tai viską daro kas neleidžiama, o kitus be paliovos skundžia, vadinasi drebina kinkas, nes Jūs rimti jai konkurentai. Aš tai balsuosiu tik už Jus. Labai geras sąrašas, leistų galimybės už visus prabalsuočiau.

 11. VACLOVAS sako:

  To już przepraszam, panowie leimies RITA

 12. priekaba sako:

  As siandie stovejau pries ta priekaba prie Maximos purvyne, bala didziausia, pritaskyta ir manes nepaveike niekaip ta reklama. Nebalsuosiu uz priekabinius. Geriausiai atrodo socdemai. Svaru, feisbukas, virtuali erdve. Va cia tai lygis.

 13. Cinkelis sako:

  Vieną sekmadienį Širvintų bažnyčios šventoriuje nugirdau tokį dviejų žvalių diedukų pokalbį: viens jų sako: Žiūrek, Jonai, prieš bažnyčiu švinta vieta – kas pri ta paveiksla pastaves,in tu moteriški pažūres, nuslankimu pagarbys, to dideli malonumai ir geras gyvinimas laukia. Kits atsako:a tai čia kaip toks Liurdas mūs miestely, ale Liurdas tai visadu švinta vieta, o čion tai tik par balsavimu…

 14. x sako:

  Patys pasikabino ir patys atliks tyrima. :) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 15. dar sako:

  >nesupratau

  Nu taip. Imasi tyrimo. Ir kaltus susodins i kalejima. Gerai kad mirties bausme panaikinta Lietuvoje.

 16. nesupratau sako:

  Ką tokį atliksite? Tyrimą? Jūs silpnapročiai???

 17. Tačiau sako:

  Savo gabaritais tokia reklama labai primena sovietmetį, bet čia jau skonio reikalas, rinkimai, tiek to , būkime tolerantiški, bet šiaip tai aš už saikingumą ir kuklumą. Manau, teisūs tie rinkėjai, kurie turi savo vertybes, jų nekeičia, ir puikiai orientuojasi politikų galimybėse ir jų vertybėse. Jeigu tokių mąstančių ,o ne mylinčių, pataikaujančių bei besišliejančių savanaudžių būtų daugiau, gyventume kitaip, ar ne kraštiečiai???

 18. KOKAS p sako:

  Na jai buvusioji miesto prostitute bus meru tai bus pasaulio pabaiga

 19. Jonė sako:

  Turbūt, labiausiai nusigando darbiečiai, pamatę šį plakatą. suskubo ir savo galvytes iškabinti. Įžvelgė rimtą konkurenciją. Tegul sau skundžia. Patys daugiausia pažeidimų daro papirkinėdami.

 20. ZITIKAS sako:

  man patinka tas kur ,,snieguole ir nykštukai/klapciukai,,

 21. *** sako:

  CHA CHA CHA, Astikas juk ,,trumpu distanciju begikas” dabar jis perbego pas darbiecius. Paradoksas, BUVUSIAME pastate reklamuojasi konkurentai.:)

 22. vienareikšmiškai sako:

  O kiek Astikui sumokėjo už langų nuomą?

 23. vasi sako:

  Jeigu iskabintas toks dalykas yra reklama tai as jau net nezinau. Tai yra niekas ie jokio poveikio tikrai nedaro. Tik zmones piktina. Kam cia reikia. Kazkokia nesamone. Visi zino kas uz ka balsos. Vsi juk uz pakalni mera balsos.

 24. Gand sako:

  haha čia geras, prieš tai net nemačiau šio plakato, dabar po šio straipsnio visi jį pamatys, automatiškai dar didesne reklama!

 25. Saulius sako:

  Ir taip aišku, kad priešininkam trugdo jis, gėda matyti tokias neteisingas kovas, pakišinėja žmogus žmogų! Ta darbo partija visai išnaglėjo! Kaip jų automobilis su ekranu vazineja ir zmonem miegot neduoda tai cia jau nieko tokio

 26. O sako:

  Kazkas bijo konkurencijos

 27. liutas sako:

  O, kas cia negerai, kam cia trukdo sis plakatas, juk arteja rinkimai ir normalu, kad kiekviena partija reklamuojasi- kas buitinio languose ar su raudonu kilimu. Manau, kad jis tik puosia sias senas sienas ir truputuka pagyvina Sirvinu miestelio pilkuma.

Jūsų komentaras:


− penki = du

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]