Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Savivaldos rinkimų apšilimą elektroniniu būdu Vilniuje laimėjo Lietuvos laisvės sąjunga

phpYmmsa7Daugiausia parašų elektroninėje erdvėje už savo kandidatus Vilniaus mieste surinko sostinės mero Artūro Zuoko vadovaujama Lietuvos laisvės sąjunga (LLS). Elektroniniu būdu LLS kandidatus į Vilniaus miesto mero postą bei Savivaldybės tarybą parėmė 1451 rinkimo teisę turintis pilietis, o bendras surinktų parašų skaičius Vilniuje siekia 5500.

„Vilniečiai supranta, kad mes nesišvaistome pažadais, o planuojame darbus ir juos įgyvendiname. Mūsų komanda mažiau kalba, tačiau visas jėgas skiria kasdieniam darbui, kad kiekviename miestas ir rajonas tvarkytųsi, augtų ir pajustų pasitikėjimą savo jėgomis. Vilniuje mes nuveikėme daug, tačiau realiai suplanavome ir pradėjome dar daugiau projektų, kurie bus įgyvendinti per artimiausius keletą metų ir sostinei suteiks didelį postūmį“, – sakė A.Zuokas.

Vilniaus mieste Lietuvos laisvės sąjunga – vienintelė iš visų rinkimuose dalyvaujančių partijų – suformavo maksimaliai galimą didžiausią 102 – iejų didelę patirtį visose miesto gyvenimo srityse turinčių kandidatų sąrašą.

LLS taip pat dalyvauja rinkimuose didžiuosiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje, taip pat kituose miestuose ir rajonuose. Visose savivaldybėse, kuriuose Lietuvos laisvės sąjunga iškėlė kandidatus, sėkmingai surinktas reikiamas parašų kiekis.

„Stipri valstybė – tai pirmiausia savarankiška savivalda, aktyvios bendruomenės, veiksmingos savivaldos ir aktyvūs, neabejingi piliečiai. Tik turėdama stiprias bendruomenes valstybė yra stipri. Dinamiškus ir augančius miestus ir miestelius, savo gyvenamąsias vietoves kuria patys piliečiai ir jiems tarnaujanti valdžia, o ne atvirkščiai“, – sakoma Lietuvos laisvės sąjungos deklaracijoje „Dėl Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) dalyvavimo Savivaldybių tarybų ir tiesioginiuose merų rinkimuose 2015 m.“.

Žilvinas Šilgalis

LLS Centrinio rinkimų štabo vadovas

______________________________________________________________

„Krašto naujienos“ informuoja, kad rubrikoje „Politika“ informacija skelbiama neatlygintinai. Čia talpinami pranešimai apie vietos savivaldos, LR Seimo, Europarlamento politikų veiklą, politinės naujienos ir politikų komentarai, pasisakymai.

Straipsnių ir pranešimų talpinimo tvarka:

Straipsnius, išsaugotus Word formatu, galima atsiųsti el. paštu [email protected]

Straipsniai patalpinami per 1-3 darbo dienas.

Straipsniai talpinami atsiuntimo laiko eilės tvarka.

Straipsniai neredaguojami, nekoreguojami, netrumpinami.

Prie straipsnio talpinama iki 5 nuotraukų, išsaugotų JPG formatu.

Redakcija nebūtinai sutinka su straipsnyje išsakyta nuomone ir už straipsnių (išskyrus pasirašytų „Krašto naujienų“ vardu) turinį neatsako.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


devyni − trys =

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]