Su Pagyvenusių žmonių diena    Sveikiname senjorus    Sveikinu Tarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga    Startuoja naujas internetinis dienraštis Širvintų rajone – „Krašto žinios“    Konkurso MANO LAIMIKIS nugalėtojai   

Reklaminis skydelis

LR Seimo nario priimamasis

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

Apklausos

Ar jau metas Širvintose įjungti centralizuotą šildymą daugiabučiuose?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...

Trys Vilniaus miesto mero rinkimų favoritai

zuokas77

Tyrimų duomenimis Artūras Zuokas – pirmasis pretendentas į Vilniaus miesto merus. Veidas.lt nuotrauka

Dėl Vilniaus vadovo posto antrajame ture turi galimybę susirungti trys kandidatai. Tai aiškėja iš atliktų apklausų rezultatų, kuriuos paskelbė portalas Delfi.lt. 

Trijų atliktų nuomonės tyrimų, kurių rezultatus pavyko gauti ir publikuoti portalui delfi.lt, duomenimis, kovą įvyksiantys tiesioginiai Vilniaus mero rinkimai greičiausiai neapsieis be antrojo turo.

Tyrimų rezultatai rodo, kad pirmoje pozicijoje įsitvirtino dabartinis Vilniaus vadovas Artūras Zuokas.

Portalas nepateikia tikslių skaičių, bet skelbia, kurie kandidatai turi geriausius šansus aiškintis santykius antrajame ture. Dviejų atliktų apklausų duomenimis, su Artūru Zuoku antrajame rinkimų ture susirungs buvęs Teisingumo ministras Remigijus Šimašius. Tuo tarpu trečiosios apklausos duomenimis, realiausias esamo mero priešininkas yra LLRA pirmininkas Valdemar Tomaševski.

Visose trijose apklausose, pasak delfi.lt šaltinių, V. Tomaševskį ir R. Šimašių skiria nedidelis atstumas. Nuomonės tyrimai, pasak delfi.lt, daryti praėjusiais metais, o į rinkėjams pateiktą politikų sąrašą nepateko dalis dabartinių kandidatų. Pavyzdžiui, Naglis Puteikis apie savo planus siekti Vilniaus mero posto pranešė tik šių metų sausį.

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (TSPMI) dėstytojas Mažvydas Jastramskis delfi.lt teigė, kad apklausų rezultatai jo nestebina. „Kažko panašaus ir tikėjausi. Jau prieš kelis mėnesius matėsi, kad tendencijos yra tokios“, – portalui sakė M. Jastramskis.

Tiesioginiuose Vilniaus mero rinkimuose dalyvaus 12 kandidatų: Vitalijus Balkus, Petras Gražulis, Indrė Kleinaitė, Mykolas Majauskas, Gintautas Paluckas, Julius Panka, Jonas Pinskus, Naglis Puteikis, Remigijus Šimašius, Valdemaras Tomaševskis, Virginija Vingrienė, Artūras Zuokas.

Trys iš jų – Artūras Zuokas, Naglis Puteikis, Valdemar Tomaševski – dalyvavo 2014 metų gegužę vykusiuose Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose. Tada sostinėje daugiausia rinkėjų balsų gavo Valdemar Tomaševski – 17,2 proc., Artūras Zuokas – 9,9 proc., Naglis Puteikis – 6,3 proc.

 

Parengta pagal Lietuvos lenkų rinkimų akcijos informaciją

______________________________________________________________

„Krašto naujienos“ informuoja, kad rubrikoje „Politika“ informacija skelbiama neatlygintinai. Čia talpinami pranešimai apie vietos savivaldos, LR Seimo, Europarlamento politikų veiklą, politinės naujienos ir politikų komentarai, pasisakymai.

Straipsnių ir pranešimų talpinimo tvarka:

Straipsnius, išsaugotus Word formatu, galima atsiųsti el. paštu [email protected]

Straipsniai patalpinami per 1-3 darbo dienas.

Straipsniai talpinami atsiuntimo laiko eilės tvarka.

Straipsniai neredaguojami, nekoreguojami, netrumpinami.

Prie straipsnio talpinama iki 5 nuotraukų, išsaugotų JPG formatu.

Redakcija nebūtinai sutinka su straipsnyje išsakyta nuomone ir už straipsnių (išskyrus pasirašytų „Krašto naujienų“ vardu) turinį neatsako.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Jūsų komentaras:


× du = keturiolika

VISI KOMENTARAI PUBLIKUOJAMI TIK PATVIRTINUS ADMINISTRATORIUI. ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]