Alytė Skeberienė. Kodėl sutikau kandidatuoti į Širvintų savivaldybės Tarybos narius ? (I dalis)    Balta žiema kviečia džiaugtis kiekviena diena!    Vasario Tarybos posėdis (VIDEO)    Širvintų mieste užpilamos duobės gatvėse    Krantas, į kurį viltis sudėjau   

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

POLITINĖ REKLAMA

Reklaminis skydelis

Apklausos

Šildymo sezonas įpusėjo. Ką galite pasakyti apie kainas šią žiemą?

Peržiūrėti rezultatus

Kraunasi ... Kraunasi ...
Reklaminis skydelis

VARDADIENIAI

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai ir partneriai

Reklaminis skydelis

AUTOBUSŲ GRAFIKAS ŠIRVINTŲ RAJONE

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Ar reikia Širvintoms Puorių dainų šventės?

IMG_2064-300x2252013 metais atgaivinta Puorių dainų šventė sulaukė didžiulio pasisekimo. Baigiasi žiema, norėtųsi širvintiškių paklausti, ar reikia ir toliau organizuoti dainų šventę Puoriuose?

Kviečiame dalyvauti apklausoje, esančioje tinklapio www.krastonaujienos.lt tituliniame lape, dešinėje pusėje, ir išsakyti savo nuomonę.

Primename, kad Puorių dainų šventę suorganizavo Avižonių krašto bendruomenė, pagrindinės lėšos gautos parengus projektą Vietos veiklos grupėje. Šventę atidarė Širvintų rajono meras Vincas Jasiukevičius, Širvintų seniūnijos seniūnė Laimutė Griškienė ir šventės organizatorius, Avižonių krašto bendruomenės pirmininkas Vidmantas Mateika.

Pagrindinis šventės rėmėjas buvo UAB VM Statyba.

Daugiau apie šventę, straipsnyje https://www.krastonaujienos.lt/2013/06/puoriu-sventei-prauzus-pokalbis-su-v-mateika/

Nuotraukose – 2013 metų šventės akimirkos Puoriuose.


Susiję straipsniai:

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

8 Komentarai (-ų)

 1. O sako:

  Labai nuvyle bendruomenes pirmininkas. Ka padarysi…Apie visa tai pasakysime tiesiai jam i akis, kam cia rasynet? Raso tik bailiai ir vaidmainiai.

 2. nepamirškim sako:

  nu ne vieno Vidmanto dėka vyko ši šventė. Jei ne rajono kolektyvai, kaži kaip ji būtų ir pavykusi. Pasiskaitykit straipsnius , visus šios praėjusios šventės, ir pamatysit, kad prie šios šventės prisidėjo labai daug žmonių ir kolektyvų. Būkim biedni, bet teisingi

 3. Andželika sako:

  Praėjusiais metais buvo puiki šventė, sujungė į vieną visus kolektyvus, daugelį rajono bendruomenių, sukvietė į šventę daugybę rajono gyventojų ir vaikų. Šaunuolis Vidmantas, šaunuoliai Avižonių krašto bendruomenės aktyvūs nariai. Šitokį didžiulį darbą atliko!!! Viskas vyko sklandžiai, organizuotai ir smagiai. Linkiu sėkmės bendruomenei ir tikiu, kad ši iniciatyva neatkurs sovietmečiu vykusią šventę, o sukurs naują laisvos Lietuvos Širvintų rajono dainų šventės tradiciją.

 4. Na sako:

  Visų švenčių , tai tikrai nereikia ten organizuoti, bet atgaivinti reikia. ir dar labai daug darbo reik įdėti, kad Puorų miško estrada būtų sutvarkyta, ne visi suoliukai atstatyti, daug dar labai darbo. Vieta nuostabi, tik reikia nemažai lėšų, kad viskas būtų OK

 5. Anonimas sako:

  Puorių pušyne reikia organizuoti visas rajono šventes, o ypatingai atgaivinti tarybiniais laikais vykusią dainų šventę. Pasižiūrėkit nuotraukas, kiek daug žmonių atvyko. O kiek gi tu žiūrovų buna Širvintų mieste. VISAS RAJONO ŠVENTES OPRGANIZUOTI PUORIŲ PUŠYNE. Bendruomenė įdėjo tiek daug pastangų, todėl nepalikite, taip kad vėl pasidarytu šabakštynas

 6. sako:

  ne, kas tau nepatinka, balsuok už ką tik nori, čia tavo reikalas, o kad Vidmantas atgaivino Puorų miške šventes, tai faktas, o ką tu ten nebuvai, o gal po egle miegojai. Jeigu nori žinoti, tai negeriu visai, o kaip atrodo psichotropinės medžiagos tai net neįsivaizduoju. Gal gali rytoj atnešti prie stoties durų 10,00 val.

 7. ne sako:

  >Aš
  Ką geri? o gal vartuoji psichotropines medžiagas? Kur perki?

 8. sako:

  Vidmantai tu kitos kadencijos meras.Darbštus, sumanus,visur spėjantis, tu pavyzdys kitiems. Avižonių bendruomenė turi džiaugtis, kad turi tokį energingą pirmininką, manau savivaldos rinkimuose jie balsuos tik už tave ir tavo partiją Nr. 11 (liberalai).

Jūsų komentaras:


− trys = penki

ĮSPĖJAME: komentuokite atsakingai, galėdami įrodyti savo teiginius. Melagingi teiginiai ar šmeižtas užtraukia baudžiamąją atsakomybę ne redakcijai, o komentaro autoriui.
PRAŠOME LAIKYTIS TAISYKLIŲ
1.Leidžiami tik straipsnio temą atitinkantys komentarai.
2.Draudžiami įžeidžiantys ir nekorektiški komentarai.
3.Primygtinai siūlome naudoti lietuvišką raidyną ir laikytis gramatikos taisyklių.
4.Administracija pasilieka teisę šalinti taisyklių neatitinkančius komentarus arba jų dalį.
5.Už komentarų turinį atsako tik jų autoriai.
6. Ginčytis su administracija dėl šių taisyklių taikymo yra beprasmiška. Pastabos ir pageidavimai priimami el.paštu [email protected]